Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
RE/MAX Albania & Kosova

RE/MAX – rrjeti më i madh botëror në sektorin e pasurive të paluajtshme Themeluar në vitin 1973, RE/MAX është shndërruar në rrjetin më të madh botëror të pasurive të paluajtshme të franshizave dhe zyrave të operimit, me më shumë se 100,000 bashkëpunëtorë shitjesh në 99 shtete. Sot është një nga brandet e pasurive të paluajtshme më të njohura në Europë dhe në mbarë botën. Receta e suksesit tek RE/MAX është fokusi ynë në njerëz –...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 03-12-2019 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

RE/MAX Albania & Kosova


Kompania e Rrjetit Franchise për Pasuritë e Paluajtshme PROFILI I KOMPANISE RE/MAX Albania & Kosova është pjesë e rrjetit franchise më të madh botëror në fushën e Pasurive të
Paluajtshme. Me seli në Tiranë, dhe e shtrirë në Shqipëri dhe në Kosovë, kompania ka aktualisht 18
Agjensi të ndërmjetësimit të pasurive të paluajtshme, dhe më shumë se 170 Konsulentë Imobiliarë.

Kompania kërkon të punësojë një Drejtor të Shitjeve Franchise, për zgjerimin e rrjetit të saj në Shqipëri dhe Kosovë.

Detyrat

DETYRAT KRYESORE TE DREJTORIT TE SHITJEVE FRANCHISE

· Të kontaktojë/gjejë Prospect Brokera / Lidera të rinj, të cilët do t'i bashkohen rrjetit RE/MAX;
· Të prospektojë dhe të kualifikojë në baza ditore Individë me potecial të lartë për të investuar në
një Biznes të ri, nëpërmjet telefonatave, marketingut, njohjeve personale;
· Të kryejë takime të vazhdueshme në terren me Prospect Brokera
· Të ndjekë të gjithë procesn e shitjes së një kontrate Franchise dhe të kujdeset që standartet e
Brandit janë përmbushur në mënyrë korrekte;
· Të monitorojë Brokerat e rinj në terren, lidhur me implementimin e detyrimeve të Kontratës
Franchise.

Kualifikimet

AFTESITE E KERKUARA


· Të ketë përfunduar studimet e larta
· Të jetë njohës I mire I gjuhës angleze
· Të ketë eksperiencë punë në pozicione të ngjashme shitjeje,
· Të ketë aftësi të mprehta prezantuese (Prezantim i shkruar dhe i folur)
· Të jetë sistematik dhe të jetë I familjarizuar me procesin e follow-up të klientëve
· Të raportojë në mënyrë periodike tek Drejtuesit e Kompanisë;
· Të jetë I gatshëm të udhëtojë për arsye pune dhe të ketë Dëshmi aftësie të tipit "B"

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit mund të dërgojnë një CV dhe një Letër Interesi, në
adresën email 

Cel. : 0698022481
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".