Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ANANAS IMPEX

ANANAS IMPEX

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Podujevë, Kosovë 03-12-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

"ANANAS IMPEX"- Podujevë Komercialist për shitje. Agjent i Shitjes 

Detyrat

 • Prezantimi i produkteve dhe ofertave.  
 • Zbaton planin e parashikuar të shitjes (targetet).
 • Analizon ofertat dhe shërbimet e ofruara në treg nga konkurrenca, (përcjell konkurrencen në treg).
 • Realizon të gjitha komunikimet me klientë.  
 • Mbikëqyrja e klientëve ne rajonin përkatës.
 • Kontaktimi dhe ofertimi i klientëve të ri.  
 • Raporton ne baza ditore në departamentin e shitjes.  
 • Realizon detyra tjera sipas kërkesës së departamentit të shitjes.

Kualifikimet

 • Diplomë e shkollës së mesme (Fakulteti është përparësI).
 • Kandidatët duhen të jenë nga Regjionet (1 Prishtinë, 2 Podujevë).
 • Përvojë pune së paku 2 vite në shitje.  
 • Të posedoj patentë shoferin kat. B.
 • Aftësi të shkëlqyeshme komunikimi.  
 • Aftësi të shkëlqyera të shitjes dhe negocimit.  
 • Të jetë në gjendje të punojë në mënyrë të pavarur apo në grup.  
 • Të jetë fleksibil dhe t'u përgjigjet pozitivisht ndryshimeve.

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

NE SUBJEKT LE TË SHËNOHET POZITA PËR TË CILËN APLIKONI.
INFORMATA SHTESË PREJ ORES 12.00-17.00 NË, TEL: +383 44 241 688

Konkursi i hapur deri me daten: 09 nentor 2019
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".