Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
TSTS Group

Kompania TSTS Group e njohur nga Autoritetet Shqiptare dhe ato Panameze si Qendra e Trajnimit dhe Punësimit Detar, ofron vende të ndryshme pune në Krociera, Tragete, Anije mallrash, Jahte, etj. Aktualisht kjo kompani përfaqëson në mënyrë direkte, Kompani Ndërkombëtare Lundrimi, si: GNV, COSTA Crociere, Corsica Ferries, Adria Ferries, Rizzardi Yachts, etj. Vendet e punës që ofrohen nga kompanitë që përfaqësojmë, janë pa pagesë ndë...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Lagjia 1, Rruga Taulantia, Durres
  • Durres, Shqipëri
  • Tel: +355 52 220198
  • Mobile: +355 67 20 30 620
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 42664 Teknik Bari

Turizem
Tirane, Shqipëri 03-12-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Turizem
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
1322 USD
Data e përfundimit
03-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pozicioni i teknikut te barit ofrohet ne bord te anijeve te kompanise Costa Crociere per spektrin aziatik.

Detyrat

- Operon dhe kotrollon çdo ditë audion, dritën dhe regjitrimin e vidiove, për të siguruar mbarëvajtjen e të gjithë aktiviteteve të argëtimit në përputhje me regulloren e kompanisë.
- Siguron të gjitha paisjet sipas kërkesës dhe nevojës së grupit të aktiviteteve.
- Parapërgatit sipas programimit te anijes kronologjinë e vidiove, prapaskenën dhe ndricimin në pjesën e lounxhit dhe në mbrëmjet e performancave.
- Raporton problemet e keqfunksionimit te menaxheri teknik rreth paisjeve për të siguruar një zgjidhje të shpejtë.
- Magazinon të gjitha paisjet për të garantuar mbarëvajtjen e inventarëve sipas rregullave të kompanisë.
- Jep mbështetjen furnizuesve të jashtëm në rast mirëmbajtje të jashtëzakonshme dhe siguron mirëmbajtje rutinë për të garantuar funksionimin korrrëkt të paisjeve.
- Asiton në zbarkimin e muzikantëve dhe lehtësitë e imbarkimit të tyre në mënyrë që të siguroj instrumentat, në mënyrë që të organizoje ndriçimet dhe audion e re.
- Merr pjesë aktive në ambjentin e punës që ndihmon në mbështetjën e një kulture sigurie të suksesshme, në ndjekjen e politikave dhe procedurave.

Kualifikimet

Kërkojmë një person që ka eksperincë min 1 vjeçare në mirëmbajtjen e barit dhe/ose pishinës.
Personi duhet te dijë anglisht mbi nivelin mesatar.
Njohuri teknike në lidhje me paisjet përkatëse.

Shënime


Zyra Tirane: Tel/Fax: +355 44 503753
Cel: +355 672030620
Zyra Durres: +355 52 220198
Cel: +355 69 6075888
Cel: +355 67 2030670


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".