Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
TSTS Group

Kompania TSTS Group e njohur nga Autoritetet Shqiptare dhe ato Panameze si Qendra e Trajnimit dhe Punësimit Detar, ofron vende të ndryshme pune në Krociera, Tragete, Anije mallrash, Jahte, etj. Aktualisht kjo kompani përfaqëson në mënyrë direkte, Kompani Ndërkombëtare Lundrimi, si: GNV, COSTA Crociere, Corsica Ferries, Adria Ferries, Rizzardi Yachts, etj. Vendet e punës që ofrohen nga kompanitë që përfaqësojmë, janë pa pagesë ndë...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Lagjia 1, Rruga Taulantia, Durres
  • Durres, Shqipëri
  • Tel: +355 52 220198
  • Mobile: +355 67 20 30 620
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 03-12-2019 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Turizem
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pozicioni i teknikut të ndricimit ofrohet në bord te anijeve të kompanisë Costa Crociere për spektrin aziatik.

Detyrat

- Garanton suportin teknik përgjatë provave dhe ekzekutimit të shfaqjeve në një teatër për të siguruar ndriçimin korrekt.
- Furnizon të gjitha paisjet sipas kërkesave dhe nevojave për të mbështetur aktivitet e planifikuara si grupet dhe artistët.
- Është përgjegjës për të gjithë kërkesat dhe është i kujdesshëm më çfarë është në përdorim për të ndaluar dëmtimin.
- Raporton tek menaxheri teknik të gjitha problemet në keqfunksionimin për sa i përket paisjeve për të siguruar një zgjidhje të shpejtë dhe efektive.
- Magazinon paisjet për të siguar mirëmbajtjen e tyre në përputhshmëri me inventarizimin.
-Siguron mirëmbajtje rutinë për të garantuar funksionimin korrekt të të gjithë paisjeve dhe mbështet shërbimet e jashtme ne rast të mirëmbajtjes së jashtëzakonshme.
- Mbeshtet ne mbledhjen dhe shpërndarjen e paisjeve të kërkuara për të siguruar ekzekutimin në kohë sipas aktiviteteve te programuara.
- Ofron mbështetje teknike për menaxhimin e ndricimit në lounxhe dhe pishina kur kërkohet për të ekzekutuar aktivitete komplekse.
- Merr pjesë aktive në ambjentin e punës që mbështet kulturën e suksesshme të sigurisë dhe kontribon në ndjekjen e rregulloreve, politikave dhe proçedurave.

Shënime


Zyra Tirane: Tel/Fax: +355 44 503753
Cel: +355 672030620
Zyra Durres: +355 52 220198
Cel: +355 69 6075888
Cel: +355 67 2030670


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".