Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.





Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.



Mirëseerdhët në duapune.com




Smart Processes shpk

Smart Processes is a software development company. For over 10 years we’ve been bringing custom and platform-based solutions to large and midsized companies in Education, Health Care, Banking, Finance, Auditing and other industries. We have also a long experience with Government Institutions (local and central) focusing on offering Public Services, Social Services, Budget Transparency Monitoring, etc. Smart Processes is an ex...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 03-12-2019 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.




Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Koordinim Projektesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Smart Processes shpk ,eshte nje kompani qe merret me konsulence menaxheriale. Ajo prej disa vitesh eshte perfshire ne disa  projekte ne pushtetin vendor dhe Ojf ,duke ofruar ekspertizen e saj mbi tematika te ndryshme.

Kompania po kërkon të zgjerojë strukturën e saj, në pozicionin: Koordinatorit te Projektit.

Detyrat

 • Realizon koordinimin e fazave të projekteve, ndjek progresin,koordinon punën e ekipeve për faza të përbashkëta të portofolit të projekteve; Realizon organizimin e aktiviteteve, raportimin dhe angazhimin në punët e përditshme të shoqërisë.
 • Do të hartojë planet mujore të planifikimit të aktiviteteve si dhe do të përgatisë raportet përkatëse pas kryerjes së tyre sipas kërkesave të projektit.
 • Do të marrë pjesë në konferenca dhe seminare ku do të përfaqësojë shoqërinë.
 • Do të angazhohet në hartimin e artikujve dhe shkrimin e projekt-propozimeve.
 • Realizon shërbime mbështetëse për projektet sipas fushës së kompetencës dhe është përgjegjës për organizimin e dokumentacionit. 

Kualifikimet

Kriteret që kërkohen:

 • Të ketë mbaruar shkollën e lartë dhe master.
 • Preferohet një diplomë e shkencave sociale etj.
 • Të ketë eksperience pune mbi 2 vjet.
 • Përbën përparësi puna e mëparshme në OJF kryesisht në fushën e parashkollorit ose trajnime të marra në hartim projektesh.
 • Të ketë njohuri shumë të mira në gjuhën angleze.
 • Të ketë aftësi në përdorimin e programeve kompjuterike bazike (MS Office).
 • Të ketë aftësi komunikimi të mira me partnerët dhe të jetë bashkëpunues në punën me ta.
 • Të ketë aftësi në përgatitjen e plan-aktiviteteve dhe raporteve për punën e kryer.
 • Të përballojë udhëtimet në terren jashtë Tiranës.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.



Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.



Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.



Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".