Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
UNI-KLIMA SHPK

UNI-KLIMA është një kompani shqiptare, e cila operon prej 15 vitesh në fushën e sistemeve të ngrohje-ftohjes, kondicionimit dhe ventilimit dhe sistemet IT Cooling, si shitës me shumicë dhe pakicë në tregun vendas. Kompania ka selinë e saj në qytetin e Tiranës, por ka të shtrirë aktivitetin në qytete të tjera nëpërmjet pikave të autorizuara të shitjes. UNI-KLIMA është SHPËRNDARËS I AUTORIZUAR i markës janoneze MITSUBISHI ELECTRIC, s...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Kavajes, Qendra Condor, Kati 1, Tirane
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-11-2019 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e pjesshme
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pozicioni: Social Media Manager

Orari i punës: Me kohë të plotë ose të pjesshme

Veprimtaria ekonomike: Sisteme ngrohje-ftohje, kondicionerë 

Kërkohet një person për zhvillimin e rrjeteve sociale të shoqërisë:

Facebook, Instagram, Google ads, website, etj, me qëllim të rritjes së audiencës.

Detyrat

Detyrat:

- Të krijojë, të analizojë dhe të zbatojë strategji të ndryshme marketingu.

- Të krijojë, editojë dhe publikojë materiale publicitare.

Kualifikimet

Kriteret

 • Të ketë mbaruar studimet në arsimin e lartë, preferohet dega marketing ose informatikë.
 • Njohuri shumë të mira mbi marketingun online, menaxhimin e rrjeteve sociale.
 • Njohuri Photoshop dhe programeve të ngjashme editimi.
 • Përbën avantazh eksperience pune në pozicione të ngjashme.
 • Të dijë shumë mirë anglisht.
 • Të ketë njohuri shumë të mira të paketës Microsoft Office (word,excel etj).
  Të kenë aftësi shumë të mira komunikuese.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Cv-të më fotografi duhet të dërgohen në adresen tone elektronike

Vetëm aplikantët që përmbushin kriteret e përcaktuara do të kontaktohen për intervistë.

Pranohen CV deri më 30.11.2019.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".