Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
FOURS trading

FOURS trading, me nje eksperience 20 vjecare ne treg, meret me tregetimin dhe shitjen me shumice te artikujve te kancelarise, lodrave dhe artikujve te tjere sezonale. Eshte importues dhe distributor i nje shumellojshmerie produktesh te nje cilesie te larte brenda vendit.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • SH56, Km 5, Vaqarr
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 01-12-2019 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Fours trading meret me tregetimin e artikujve te kancelarise, lodrave dhe artikujve te tjere sezonale. Eshte importues i nje shumellojshmerie produktesh brenda vendit.

Jemi ne kerkim te njerezve me ambicie dhe vullnet per te punuar ne fushen e ekonomise/finances. 

Detyrat

- Rregjistrim fatura shitje dhe blerje per shpenzime dhe te ardhura.
- Inventarizim malli.
- Rregjistrimi i veprimeve te magazines, rakordim ne lidhje me levizjet e artikujeve.
- Ndjekja e detyrimeve. Plotesimi i urdherpagesave dhe fatura te ndryshme.

Kualifikimet

- Te kete mbaruar fakultetin Ekonomik, mosha mbi 25 vjec.
- Te kete eksperience pune si financier/e minimalisht 1 vit.
- Te njohe shume mire programin e Finances 5.0 dhe Paketen Office.
- Te njohe shume mire te pakten gjuhen Angleze.
- Saktesi dhe produktivitet, aftesi per te permbushur afatet dhe objektivat. 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV (me foto) ne adresen tone te emailit.

Fotografi
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".