Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
HARMONIA HOTELS GROUP

Harmonia Hotels Group is the newest and most ambitious hospitality initiative in Albania. It actually includes Harmonia AS Hotel & Resort and Harmonia Ibiza Hotel in the Durres Bay in Albania. This entrepreneurship took its idea by the initiative of the establishing partners who are among the most active contributors of the tourism development in Albania especially in the last decade. Harmonia Hotels Group desire is to finally crat...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr Kompleksit Golem Durres
 • Durres, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0672061001
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 02-12-2019 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Social Media Manager

Detyrat

 • Te menaxhoje marketingun ne median sociale duke perfshire te gjitha aktivitet ditore si:
 • Te zhvilloje idete e duhura per te arritur te klientet e synuar te kompanise
 • Te krijoje dhe te menaxhoje permbajtjet e publikuara perfshire tekste, imazhe, foto, video.
 • Te monitoroje dhe tju pergjigjet perdoruesve te mediave sociale duke rritur rezultatet e shitjes.
 • Te kryeje promovime te terthorta. Te mbikqyre dizajnin e mediave sociale duke perfshire fotot, reklamat, faqet etj.
 • Te menaxhoje fushatat e promocionit ne rrjetet sociale dhe gjithashtu te monitoroje reputacionin e kompanise ne internet.
 • Te shqyrtoje me kujdes dhe ti pergjigjet pyetjeve te ndjekesve.
 • Te analizoje rezultatat dhe te perpiloje raportet (ROI).
 • Te krijoje nje system te monitoroje raporte per klientet besnike te kompanise si edhe te identifikoje permbajtje kercenuese lidhur me kompanine.
 • Te ndertoje strategji lidhur me trendet, aplikacionet, kanalet, mediat sociale

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".