Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Kid Zone

JUMBO eshte nje nga dyqanet me te suksesshme te shitjes me pakice ne Tirane te pozicionuara ne 2 qendrat tregtare TEG dhe QTU. Keta dyqan...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Qendra Tregtare TEG ne lindje te Tiranes, 4 km nga Qendra e Tiranes dhe Qendra Tregtare Univers, QTU Autostrada Tirane -Durres, km 6
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 042380002
 • Mobile: 066
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 29-11-2019 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
29-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Balkan Finance Investment Group eshte nje nder grupet private investuese me te medha ne Shqiperi dhe rajon, i pranishem me aktivitete per zhvillimin e pasurive te paluajtshme, shitjet me pakice, ofrimin e sherbimeve dhe manaxhimin e hapesirave tregtare apo industriale, telekomunikacion, industria minerare, financime dhe programe besimi per konsumatoret.

Kidzone shpk eshte pjese e Balfin Group i specializuar ne shitje me pakice ku tregton ne ambientet e tij artikuj te ndryshem per femije si lodra, dhurata, libra, kancelari, veshje dhe aksesore te shumellojshem per shtepine tuaj.

Pozicioni: Kasiere

Departmenti: Kasave

Vendodhja:  DURRES

Permbledhja e Pozicionit: Fokusi kryesor i nje kasiereje eshte qe t'ju ofroje klienteve nje sherbim te jashtezakonshem dhe te mirembaje hapesiren qe ka ne pergjegjesi.

Detyrat

 • Te sherbejne dhe komunikojne me klientet.
 • Te skanojne produktet.
 • Te kontrollojne çdo produkt qe kalon mbi kase.
 • T'ju komunikojne çmimin konsumatoreve.
 • Te marrin, te numerojne parate nga klientet dhe te kthejne kusur.
 • Te printojne fatura dhe te komunikojne me zyren e Finances.
 • Te ndihmojne konsumatoret ne gjetjen e produkteve specifike dhe t'i informojne mbi ofertat me te fundit.
 • Te sigurojne vendosjen, reklamimin dhe mbushjen si duhet te te gjitha produkteve ne rafte (ne territorin prane kasave) duke zbatuar udhezimet e Supervizorit direkt.
 • Te mbajne hapesiren e vet te rregullt e te pajisur me furnizimet e nevojshme.

Kualifikimet

Edukimi: Arsim i larte (Pa obligime shkolle ne vazhdim)

Eksperiencat e punes: Te pakten 1 vit pervoje te meparshme te ngjashem ne kete pozicion

Kualifikime te tjera:

 • Njohuri te gjuheve te huaja
 • Te njohin dhe perdorin shume mire programet baze te kompjuterit  

Aftesi te tjera:

 • Aftesi shume te mira komunikuese jane thelbesore.
 • Aftesi per te operuar me programet baze te kases.  

Menyra e aplikimit*: Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem te dergoni CV-ne.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

 *Te gjitha aplikimet do te trajtohen me konfidencialitet te plote sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqiperise per "Mbrojtjen e te Dhenave Personale".
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".