Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Gjoka Konstruksion Sh.A

Kompani Ndertimi e fokususuar ne: Infrastrukture rrugore Ndertim Hidrocentralesh Ndertim Tunelesh Ndertim Urash Rezidenca Banimi Prodhim Asfalti Prodhim Betoni Dhe Sherbime

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Dora D'istria , Hyrja 1 dhe 2
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 042274809
  • Mobile: 0692064624
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-11-2019 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqeria "Gjoka Konstruksion" sh.a kerkon te punesoje MAGAZINIER

Detyrat

- Hyrje/ daljet per cdo produkt ne magazine (kryesisht pjese kembimi);

- Regjistrimi i faturave ne programin Alpha;

- Mbajtja e inventarit dhe e gjendjes se magazines, si dhe detyra te tjera te caktuara nga shefja e Finances.

Kualifikimet

• Te kete eksperience pune minimumi 3 vite;
• Preferohet arsim i larte, dega ekonomik; 
• Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese, organizative, si dhe bashkepunuese me koleget;
• Të kenë njohuri shume te mira kompjuterike, programet baze MS Office word, exel, internet, sidomos njohuri shume te mira të programit Microsoft Excel;|
• Te kete njohuri shume te mira te programit Alpha.    

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjitha CV do të shikohen me kujdesin e përzgjedhjes së më të mireve, duke u vlerësuar për përgjigjen ndaj një shansi të ofruar për t'u bërë pjesë e ekipit tonë.  Cdo kandidat që dërgon CV dhe do të përzgjidhet do të kontaktohet nga stafi i kompanise, ndaj kërkojmë që të lihet dhe një numër kontakti i cili të jetë i disponueshëm.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".