Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Abissnet Sh.A.

ABISSNET është kompania e dytë më e madhe në vend që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit. Abissnet ofron disa shërbime, internet, telefoni, hosting, domain, etj. Abissnet mbulon 90% të territorit të Shqipërisë. Pranë jush duke garantuar cilësi maksimale të shërbimit. Në një kohë ku telekomunikacioni është bërë domosdoshmëri e pashmangshme e përditshmërisë, është prioriteti i tyre t’u përgjigjen nevojave tuaja...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr.Ismail Qemali. pallati Abissnet
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 4 308323 ext 223
 • Mobile: 06606603
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 29-11-2019 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
29-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Abissnet eshte shoqeria e dyte me e madhe ne vend qe kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit, duke ofruar shërbime të internetit, televizionit dhe telefonisë fikse për klientët e saj, në të gjithë territorin e Shqipërisë. Kerkojme te punesojme: Magazinier.

Detyrat

 • Kryen regjistrimin e Fletë-hyrjeve dhe Fletë-daljeve në Kontabilitet Alpha.
 • Kontrollon dhe garanton ruajtjen e të mirave materiale nga dëmtimet dhe humbjet.
 • Ndjek kryerjen e kthimeve nga punonjësit e shoqërisë, si dhe nga rishitësit në varësi të dokumentave përkatëse.
 • Përpilon raportin mujor për veprimet e kryera gjatë muajit përkatës duke dhënë një tablo të plotë të të gjitha hyrje-daljeve të kryera nga magazina dhe e dorëzon pranë Shefit të Kontabilitetit, dhe Drejtorit të Financës.
 • Kryen transaksione të magazines në përputhje me kërkesat e autorizuara dhe standartet e shoqërisë.
 • Kujdeset për mirëmbajtjen e magazinës.
 • Kontrollon për sasinë dhe cilësinë e të gjitha materialeve që hyjnë e dalin nga magazina.
 • Verifikon përputhshmërinë e transaksioneve të kryera për hyrje/daljet e materialeve nëpërmjet tij, me standardet dhe procedurat e shoqërisë.

Kualifikimet

- Edukimi: I larte përbën avantazh - Eksperiencat e punës: Minimum 2 vjet përvojë pune në pozicione të ngjashme - Komunikim i shkëlqyer, koordinim dhe ndikim / aftësi bindëse - Sistematik dhe i organizuar;
-Aftësi për të punuar në grup;
-Aftësi motivuese;
-Afëtsi të provuara në menaxhim.  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Mirepresim te gjithe kandidatet qe kane ambicie dhe deshire per te ecur perpara.

Abissnet nxit zhvillimin e karierave dhe promovon talentet!
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".