Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
JURREI shpk

JURREI shpk eshte nje nga kompanite e suksesshme te Kadiu Group. Me nje veprimtari ne fushen e tregetise qe prej vitit 2000 kompania zoteron Qendren Tregetare Galaktik si dhe dy supermarket ne qytetin e Durresit. JURREI Shpk eshte aktualisht zoteruese e markes BioJu dhe krijuese e te parit supermarket me produkte te certifikuara BIO ne Shqiperi.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Qendra Tregetare Galaktik, Lagjja 17 Rr”Deshmoret, Kati I 4
 • Durres, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 69 80 60 222
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-11-2019 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Supermarketi BioJu, është i vetmi supermarket në Shqipëri i fokusuar në tregëtimin e produkteve Bio te çertifikuara nga vendet e origjinës në Europën Perëndimore. Cilësia për ne nënkupton në radhë të parë shëndetin dhe sigurinë e konsumatorëve tanë, sikurse përmbushjen e përgjegjësive sociale dhe mjedisore në të gjithë zinxhirin e prodhimit dhe furnizimit. Për punonjësit tanë, ne jemi një punëdhënës i përgjegjshëm dhe i konsoliduar. Për partnerët tane ne jemi një partner korrekt dhe i ndershën në biznes.   Aktualisht kompania po kërkon të punësoje punonjës për pozicionin Visual Merchandiser

Detyrat

 • Visual Merchandiser është përgjegjës për pjesën vizuale të dyqaneve dhe pikave të shitjes së kompanisë sipas konceptit të brandit;
 • Eshtë përgjegjës për rregullimin e vitrinave, rafteve dhe hapësirave në dyqan; 
 • Eshte përgjegjës për ekspozimin e mallit në mënyre komerçiale;
 • Trajnon dhe udhëheq stafin për pjesën vizuale dhe ndikimin tek shitja:
 • Shpjegon promovimet e ardhshme dhe produktet e reja për punonjësit;
 • Merr pjesë në të gjitha proçeset e shitjes në dyqan si shitjet në kasë, shërbim klienti, furnizim, rregullim magazinë etj;
 • Në mënyrë të vazhdueshme jep feedback tek menaxheri i dyqanit dhe i dep të shitjeve për zhvillimin dhe imazhin e dyqanit nga ana vizuale;
 • Bën ndryshime në strukturën visuale të pikave të shitjes apo rafteve sipas tematikave të përcaktuara nga brandi;
 • Merr feedback nga stafi dhe klientët në mënyrë të vazhdueshme për çdo ndryshim të bërë në pikat e shitjes;
 • Eshtë përgjegjës për të ndërtuar skemën e vendosjes së produkteve nëpër rafte duke ruajtur konceptin dhe imazhin sipas merchandise të sugjeruar nga brandi.
 • Kujdeset dhe është përgjegjës që çdo artikull të jetë i ekspozuar në dyqan në mënyrën më terheqëse për klientët.
 • Eshte pergjegjese per monitorimin e stafit ne momentin e hapjeve te pikave te reja te shitjes.

Kualifikimet

 • Te kete te pakten 3 vjet eksperience pune ne profil te ngjashem;
 • Te kete njohuri te mira te gjuhes italiane dhe angleze;
 • Te kete njohuri te mira te paketes Microsoft Office.
 • Preferohet arsimi larte Menaxhim biznes ose Marketing.  

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompaniaDërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".