Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Zaar Distribution

Zaar Distribution

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Ferizaj, Kosovë 28-11-2019 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Zaar Distribution shpall konkurs pune për agjentë të shitjes për secilin qytet të Kosovës. Agjent/e Shitje për Produkte Kozmetike

Detyrat

 • Hulumton tregun
 • Bënë prezentimin e produkteve
 • Realizon zhvillimin dhe shitjen e produkteve ,
 • Zhvillimin e konsumatorve të rinj,
 • Vizitë e përditshme e konsumatorve,
 • Identifikon nevojat dhe kërkesat e konsumatorëve
 • Përcjell konkurrencën në treg;
 • Raporton në baza ditore në departamentin e shitjes;

Kualifikimet

 • Shathtësi të shkëlqyera në komunikim, dhe prezentim
 • Aftësi në krijimin e marrëdhënieve të mira më klientët
 • Të kenë iniciativë dhe organizim të mirëfillt
 • Duhet të jetë vet i/e organizuar dhe të ketë iniciativë
 • Të jetë në gjendje të punojë në mënyrë të pavarur
 • Të ketë të përfunduar së paku shkollën e mesme.
 • Të posedojnë patent shoferin e kategorisë B
 • Moshe e Preferuar 20-35.
 • Të ketë se paku nje vit pervoj pune në shitje

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

Procedura e Aplikimit: Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë CV me foto të bashkangjitur dhe dokumentet e tjera shtesë në e-mail adresën

Ju lutemi qe ne subject te cekni poziten dhe qytetin per te cilin aplikoni. Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen për intervistë Konkursi mbetet i hapur deri më 03/11/2019
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".