Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
NOVA

NOVA është kompania lider në tregun shqiptar në fushën e produkteve profesionale për aktivitete si bare, restorante, hotele apo zyra. Për të bërë realitet projekte arredimi unike, NOVA ofron një gamë të gjerë produktesh për arredimin e bizneseve tuaja, si ato të tavolinave, karrikeve dhe ndriçimit për ambiente brenda dhe jashtë, të të gjitha llojeve dhe mundësive, për t'i dhënë mundësinë bizneseve të shërbimeve të arrijnë maksimum...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada Tiranë-Durrës, përballë City Park
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 27-11-2019 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

NOVA është kompania lider në tregun shqiptar në fushën e produkteve profesionale arredimi për aktivitete si bare, restorante, hotele, zyra, se fundmi dhe shtëpi. Aktualisht NOVA është në kërkim të një Shefe Finance me përgjegjësitë dhe kërkesat si më poshte:

Detyrat

PËRGJEGJËSITË KRYESORE:

Menaxhon, koordinon dhe kontrollon të gjitha operacionet financiare të kompanisë;

 • Kontrollon dhe supervizon stafin e financës, si dhe siguron një performancë të tyre në punë;
 • Menaxhon kontabilitetin dhe financat e kompanisë, duke siguruar performancë të mirë të funksionit të përgjithshëm të kontabilitetit;
 • Përgatit pasqyrat financiare, raportet financiare, analiza speciale, dhe raportet informative;
 • Menaxhon, koordinon dhe kontrollon të gjitha aktivitetet me palët e treta të lidhura ngushtë me cështjet financiare të kompanisë;
 • Analizon pasqyrat financiare për të identifikuar fushat e mundshme të dobëta;
 • Harton dhe implementon politika dhe procedura financiare për tu respektuar nga kompania.
 • Analizon dhe sugjeron ndryshime ne politika dhe procedura te kompanise  

Kualifikimet

KUALIFIKIME/KËRKESA:

 • Diplomë Universitare në Financë-Kontabilitet;
 • Eksperiencë pune në pozicione drejtuese në financë-kontabilitet (e preferueshme mbi 5 vite);
 • Të zotërojë shumë mirë programin financiar Alpha;
 • Të njohë shumë mirë legjislacionin fiskal të Republikës së Shqipërisë
 • Të njohë shume mire parimet e standarteve kontabel ( SKK dhe SNK)
 • Aftësi të mira drejtuese, organizative, analitike dhe vendimmarrëse;
 • Të karakterizohet nga integriteti, korrektësia dhe ndershmëria në punë.
 • Të ketë aftësi të shkëlqyera të punës në grup.

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj dhe dokumentet e tjera shoqëruese duke përmendur pozicionin për të cilin aplikoni në adresën tonë email.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".