Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Gentli Shoes

Gentli Shoes

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 26-11-2019 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
26-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Jemi duke kërkuar Menaxhere/er të Marketingut për të mbikëqyrur operacionet dhe udhëhequr stafin e Departamentit Marketingut. Menaxher-ja/i e/i Marketingut do të bashkëpunojë me stafin për të caktuar objektivat e projekteve, të delegoj detyrat tek anëtarët e duhur të ekipit, të udhëheqë projektet hulumtuese, të analizoj të dhënat dhe vlerësoj projektet për të siguruar që ato i plotësojnë pritjet tona, përfaqësojnë siç duhet Brendin dhe arrijnë rezultatet e dëshiruara. Ajo/Ai gjithashtu mund të ndihmojë në procesin e punësimit dhe vlerësimit të stafit. Për të qenë një menaxhe-re/er marketingu e/i suksessh-me/ëm, duhet të përqëndroheni në ngritjen e vetëdijes dhe ndërtimin e interesimit për produktet që do të përfaqësoni. Ju duhet të keni shkathtësi në zgjidhje të problemeve, të jeni kreativ dhe bashkëpunues me aftësi të jashtëzakonshme të komunikimit dhe menaxhimit të projekteve.

Detyrat

Mbikëqyrja e operacioneve të departamentit të marketingut dhe stafin. Puna me stafin dhe partnerët tanë për të krijuar dhe përmbushur qëllimet e projekteve dhe për të krijuar dhe zbatuar buxhetet në afatet kohore. Zhvillimi i strategjive të marketingut për të rritur interesimin e klientëve për produktet tona. Monitorimi i progresit të projekteve që nga planifikimi deri tek ekzekutimi dhe vlerësimi i efikasitetit. Negociimi i marrëveshjeve me partnerët tanë. Iniciimi dhe udhëheqja e përpjekjeve hulumtuese. Mbledhja dhe analizimi i të dhënave dhe prezantimi i rezultateve për menaxhmentin. Pjesëmarrja në procesin e punësimit dhe vlerësimit të punonjësve brenda Departamentit të Marketingut. Ofrimi i ekspertizës në marketing dhe metodave të reklamimit për produkte të reja ose ekzistuese.

Kualifikimet

Diplomë Bachelor në marketing ose fushë të ngjashme. 2+ vjet përvojë në fushën përkatëse, përvoja në menaxhim do të vlerësohet. Njohja e parimeve dhe teknikave të dizajnit dhe marketingut. Aftësia për të zhvilluar strategji bazuar në tendencat dhe zhvillimet e industrisë. Aftësi të jashtëzakonshme organizative, punës ekipore dhe "multitasking", veçanërisht kur punoni me projekte ekipe të shumëfishta. Shkathtësi të shkëlqyeshme të menaxhimit, negocimit, dëgjimit dhe komunikimit verbal si dhe në të shkruar. Vendosmëri dhe aftësi të forta për zgjidhjen e problemeve, veçanërisht nën stres. Aftësia për të zhvilluar dhe mbajtur relacione profesionale. Aftësitë, përvojat dhe ekspertizat shtesë do të vlerësohen.

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompaniaDërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".