Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Billa & CO shpk

Që nga viti 2007 Billa Albania është distributori më i madh i pllakave në Ballkan.

Kompania ka ekskluzivitetin e prodhuesve më të mëdhenj të Pllakave në Spanjë, Itali, Turqi etj duke siguruar kështu për tregun shqiptar dhe më gjerë raportin më të mirë cilësi-çmim.

Për banjën tuaj vetëm më të mirën nga gjigandi botëror i prodhimit të hidrosanitareve Ideal Standard. Ekskluziviteti i Ideal Standard dhe i shumë ko...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tiranë-Durrës Km 7, Kashar
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 25-11-2019 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Billa & Co Shpk, një kompani dinamike, me rritje vit pas viti në fushën e tregtimit të pllakave, parketit, hidrosanitareve dhe materialeve të tjera të ndërtimit: Kërkon kandidatë të kualifikuar për postin: Export Menaxher per Europën Perëndimore si: Angli, Holandë, Belgjikë, Francë, Gjermani, Austri, Zvicër, i cili duhet të plotesoje kriteret e mëposhtme:

Detyrat

• Kërkon dhe synon klientë të rinj, inicion planet e veprimit për të siguruar mundësi të reja për kompaninë.
• Është përgjegjës për zhvillimin dhe kryerjen e aktiviteteve të shitjes në tregun e tij të caktuar.
• Mirëmban të dhëna të sakta për të gjitha raportimet, shitjet dhe raportet e aktivitetit.
• Mirëmban njohuri të hollësishme për produktet ose shërbimet e kompanisë.
• Kujdeset per brand-in e kompanisë në pikat e shitjes në export.
• Përmbush detyra të reja të caktuara nga kompania në kuadër të arritjes së misionit dhe qëllimit të saj.

Kualifikimet

- Të  ketë kryer studimet e larta, (preferohet në degët e Menaxhim Biznesi).
- Të ketë të paktën 3-5 vjet eksperiencë pune në shitje te njejtin profil.
- Njohje të shkëlqyer të gjuhës Angleze, 
- Avantazh përbëjnë njohjet e gjuhës: Gjermanisht dhe Frëngjisht.

Të tjera:     
• Aftësi shumë të mira prezantuese dhe kordinuese.
• I orientuar ndaj zbatimit të afateve, 

Ju ofrojme:
1. Një pagë shume interesante.
2. Një punë me perspektive afatgjate.

Kontakt:
Billa & Co shpk,
Autostrada Tirane-Durres, km.7.
Te interesuarit te dergojne CV-ne me fotografi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".