Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
A.M.G sh.p.k

A.M.G sh.p.k is a private company founded by Goxha brothers with offices located in Tirana, Albania. The company established in 2001 as a result of the growing demand of the local market for frozen foods. The passion for ice cream was very old and the company the same year started to import one of the world leading brands of ice cream Algida part of Unilever. The company A.M.G sh.p.k is a trusted importer and distributor of qualit...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Tirane-Durres Km.6 Kashare, Tirane, Shqiperi
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35542453185
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 25-11-2019 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

A.M.G shpk - Algida® është një kompani me eksperiencë 20 vjeçare në importimin dhe shpërndarjen e produkteve ushqimore të ndryshme të ngrira.
Sot jemi prezente në të gjithë tregun shqiptar me një gamë të gjerë produktesh.
Për shkak të zgjerimit të vazhdueshëm kompania është në kërkim të stafit të ri energjik dhe me dëshirë për rritje profesionale.

Detyrat

1. Viziton çdo pikë shitje (klient) në zonën e përcaktuar sipas një programi ditor.
2. Merr porosinë dhe planifikon sasinë e produkteve dhe kohën për vizitën e ardhshme.
3. Prezanton dhe promovon produktet e kompanisë tek klientët e zonës që mbulon.
4. Të kujdeset për pozicionimin e produkteve në pikat e shitjes.
5. Identifikon dhe zhvillon takime me klientët e rinj potencialë.
6. Studion tendencat dhe konkurrencën në tregun e akulloreve.
7. Ndjek gjithë proçesin e shitjes nga prezantimet deri tek arkëtimet.
8. Bashkëpunon dhe shkëmben informacione të vazhdueshme me eprorët mbi ecurinë e punës dhe mbi problematikat e hasuara.

Kualifikimet

1. Të ketë mbaruar studimet e larta. Përbën avantazh Fakulteti Ekonomik.
2. Të ketë eksperiencë pune 3-10 vjet.
3. Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese dhe të punojë në grup.
4. Të ketë dëshirë të punojë në terren.
5. Të ketë leje drejtimi të klasit B.
6. Përbën avantazh njohja e gjuhës Angleze.

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

Vetem aplikantët e përzgjedhur do të kontaktohen brenda 48 orëve nga marrja e aplikimit.

Ju lutemi percaktoni pozicionin e punës për të cilin aplikoni.
A.M.G shpk- Algida® promovon shanset e barabarta!
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".