Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
LUFRA

“Lufra” zë fill si një punishte e thjeshtë e improvizuar në një nga dhomat e shtëpisë, me pajisje me kapacitet të kufizuar (deri në 1000 litra qumësht në ditë). Teknologjia e përdorur realizonte vetëm një artikull: djathë i bardhë në temperaturën 84 gradë.

Për realizimin me sukses të punës ata i japin shumë rëndësi cilësisë së lëndës së parë. Ata bashkëpunojmë me fermat më të mëdha në vend, të cilat kanë nga 400 deri në...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355689093725
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 25-11-2019 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

LUFRA kompania me fabrikën në Lushnjë, Rrogozhinë dhe një fabrikë uji në Dukat, Vlorë, por edhe me produkte prezente në të gjithë Shqipërinë po kërkon të punësojë Manaxher Shitjesh.

Detyrat

 • Ndjekja e procesit të shitjes, realizimit të objektivave si individ dhe si skuadër shitjesh brenda departamentit të vet.
 • Mirëmbajtja e rrjetit ekzistues të klientëve dhe identifikimi i klientëve të rinj.
 • Informimi i klientëve mbi kompaninë, produktet dhe shërbimet e saj, përfitimet, bonuset, skemat e ndryshme dhe çdo lloj komunikimi në lidhje me mbledhjen e informacionit të tregut;
 • Ndjekjen e proceseve të punës sic përcaktohet në udhëzimet e shitjeve dhe në përputhje me synimet e caktuara nga kompania;
 • Bashkëpunimi me sektorë të tjerë brenda kompanisë për të mundësuar kryerjen e suksesshme të procesit të shitjes sic përcaktohet në rregulloret dhe politikat e shitjeve;
 • Njohjen, dokumentimin dhe lajmërimin e kolegëve dhe eprorëve rreth problemeve të ngritura nga klientët ose nga vetë ai;
 • Implementimin e politikave dhe procedurave në fuqi të kompanisë;
 • Rekomandimin e përmirësimeve të proceseve, duke identifikuar problemet dhe rreziqeve;
 • Manaxhimi i grupit të agjentëve dhe shpërndarësve të shitjes, si dhe ofrimin e trajnimit për punonjësit e rinj.

Kualifikimet

• Diplomë Universitare ose Pasuniversitare.
• Eksperiencë e mëparshme në fushën e shitjeve prej 3-5 vitesh
• Aftësi të mira në kompjuter dhe aftësi për të mësuar programet / sistemet aplikative të shitjes; 
• Aftësi të shkëlqyera komunikimi; person energjik dhe i motivuar;
• Paraqitje profesionale e të jetë i/e orientuar drejt shërbimit të klientit;
• Leje drejtimi automjeti.

Dërgoni një CV me subjektin "Aplikim Manaxher Shitjesh".

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompaniaDërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".