Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Professional Marketing Albania

Promarketing fa parte del gruppo Gjonaj Holldings, una componente del gruppo aziendale come Infotelecom, Digicom, MACTAL, iReplace, MACOM. Promarketing e stato fondato a settembre dell 2011 come una societa di telemarketing. Promarketing come societa al interno dell gruppo conta il numero piu alto di dipendenti su i 1000 dipendenti e 7 sedi.

2011: Promarketing e'stata creata nel settembre 2011 e ha avuto una con...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Sami Frasheri, Pallati "TecnoProject" prane gjimnazit `Petro Nini Luarasi`
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: -
  • Mobile: +355 68 90 26 875
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 23-11-2019 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare PROBROKER, pjesë Gjonaj Group Holdings, kërkon të punësojë Agjent Imobiliarë për zyrat e saj në Tiranë.

Detyrat

1-Asistimin dhe konsulimin e klientëve shitës dhe blerës për të shitur ose blerë një pronë me cmimin e duhur.

2-Marketimin e pronave në mënyre profesionale në kanalet e duhura informative.

3-Përputhjen e kërkesave të klientit me opsionet që ofrohen në treg bazuar në mundësit financiare te klientit.

4-Të jetë një negociues dhe konsultues i mirë në raportet midis shitësit dhe blerësit ose qiradhënës me qiramarrës.

5-Të njohë mirë tregun imobiliar dhe cmimet e zonave bazuar ne referencat shtetërore.

6-Të jetë njohës i mirë i procedurave ligjore në mënyrë që të orientojë klientet blerës/shitës në cdo hap te procedurës së shitjes.

7-Të asistoj klientët në mënyrën e kreditimit nga institucione te ndryshme financiare.

8-Organizimin e detyrave personale dhe të jetë i hapur për bashkëpunime me kolegë të tjerë.

9-Të informoj klientët rreth cmimit të duhur, kushteve ligjore, kushteve të tregut në mënyrë korrekte.

Kualifikimet

1) Eksperience e mepareshme ne kete fushe e preferueshme.

2) Të gatshëm për të mësuar.

3) Te afte per te punuar ne grup.

4) Njohuri të mira të gjuhës angleze dhe njohuri themelore të programeve të Zyrës.

5) Individë që besojnë në vlerat njerëzore dhe në vlerat e biznesit si integriteti, morali,etika.

6) Preferohen kandidate pa angazhime të tjera pune ose shkollore.

7) Preferohet një Diplomë Universitare, por jo e domosdoshme.  

Ofrojme Paga me te larta ne treg + bonuse te garantuara mbi tregun aktual Mundesi karriere te palimituar

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

Ose te kontaktojne ne nr tel: 0684016349

Ju presim! Adresa: Rruga Elbasanit,perball Fakultetit Ekonomik,Godina Park Gate, kati I
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".