Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL

HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 22-11-2019 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Hotel Iliria Internacional kerkon te punesoje :

Ekonomist/e me eksperience ne Durres

Detyrat

Puna e ekonomistit/es do të konsistojë kryesisht në:

  • Regjistrimin e faturave të shitjeve në sistem.
  • Ndjekjen e pagesave dhe detyrimeve financiare të klientëve.
  • Detyra të tjera brenda departamentit.

Kualifikimet

•Diplomuar në Fakultetin Ekonomik, Dega Financë-Kontabilitet;
•Përvojë pune 5 vjeçare në profile të ngjashme;
•Përdorimi i programeve financiare dhe paketës MS Office; (Excel-i është domosdoshmëri)
•Të jetë person korrekt, i/e besueshëm/e, bashkëpunues/e dhe i/e organizuar.

Te banoje ne Durres ose ne rrethinat e tij.

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e E-mailit ose te telefonojne per me shume informacion tek 0682031909
WEB: www.iliriainternacional.com

Adresa: HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL

Lagjia 13, PLAZH "ILIRIA" DURRES
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".