Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Arkpro.al

ARKPRO.al është një studio që vepron në fushën e Arkitekturës, Urbanistikës dhe Interierit.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 15-11-2019 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arkitekt
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
15-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

MUNDËSI PUNËSIMI NË STUDION E ARKITEKTURES "ARKPRO.AL"  

ARKPRO.AL është një studio që vepron në fushën e Arkitekturës, Urbanistikës dhe Interierit.  

Kërkojmë të punësojmë : - Arkitekt/e

Kualifikimet

Kërkesa :  

  • Të ketë aftësi të mira krijuese
  • Të ketë aftësi të punojë në grup
  • Të jetë korrekt
  • Të ketë njohuri të mira në programet si : +REVIT+3DS MAX+LUMION+AUTOCAD+PHOTOSHOP

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

Të interesuarit që mendojnë se plotësojnë këto kritere, të aplikojnë duke dërguar me e-mail CV+PORTFOLIO dhe nr. kontakti.      

- Afati i aplikimit zgjat deri me date 15/11/2019. - Të përzgjedhurit do të kontaktohen.  

FALEMINDERIT !
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".