Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Megatek Albania

Megatek S.A is the biggest Do-IT-Yourself wholesale and retail store in Albania. Megatek S.A is part of Teqja Group International, a group of privately owned and anonymous Companies with long experience in the Albanian and regional market offering a vast range of products and services, ranging from mail & logistics to production of industrial materials. The group consists of the following companies: * “Teqja international...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • KM i 7 Autostrada Tirane - Durres
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 23 88 / 315
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 18-11-2019 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
CRM - Menaxhimi i marredhenieve me klientin
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
18-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

MEGATEK, hipermarketi me i madh i tipit "Do It Yourself" ne Shqiperi. i cili ofron shitje me shumice dhe pakice, po kërkon te punesoje:
Punonjes i Kujdesit ndaj Klientit

Detyrat

•Siguron nje sherbim te shkelqyer ndaj Klienteve, ne perputhje me te gjitha rregullat dhe politikat e Megatek, me qellim rritjen e kenaqesise se klientit dhe arritjen e objektivave te kompanise.
•Mirepret me etike te larte profesionale cdo Klient qe afrohet prane Kujdesit ndaj Klientit dhe prane sportelit tek Kthimet. Siguron qe Klientet pershendeten duke I uruar mireseardhjen dhe i respekton ne cdo moment qe kalojne duke i sherbyer me buzeqeshje.
•Degjon me vemendje kerkesen e klientit dhe jep zgjidhje ose rekomandon alternativa te pershtatshme.
•Ofron informacion duke i ardhur ne ndihme Klientit per udhezimet e publikuara, sherbimet ne dispozicion, gamen e produkteve dhe vendodhjen e tyre
•Jep udhëzime mbi karten e klientit, tarifat e transportit, menyrat e pagesave dhe shpjegon me interes cdo sherbim tjeter qe mund te kerkoje klienti. 
•Përgjigjet të gjitha thirrjeve telefonike ne menyre profesionale në përputhje me standardet Megatek dhe siguron qe te gjitha kerkesat te mbarohen ne kohe reale.
•Bashkepunon ngushte me departamentet e tjera, në mënyrë për të kënaqur nevojat e klienteve. Trajton kërkesat e klienteve në mënyrë profesionale dhe efikase.
•Rezervon transport per produktet sipas kerkesave te klientit dhe ne perputhje me procedurat e kompanise.
•Mundeson kthimet e produkteve te klienteve ne perputhje me te gjitha rregullat dhe procedurat e kthimit. 
•Zbaton me perpikmeri rregulloren dhe te gjithe procedurat e miratuara.
•Siguron qe klienti pajiset me formularin e garancise per produktet qe perfitojne garanci. Informon klientin mbi kushtet e garancise dhe procesit te mbeshtetjes gjate kohes se garancise.
•Detyra te tjera sic nevojiten/kerkohen

Kualifikimet

Edukimi: Diplome Universitare, e preferueshme diploma per "Shkenca Sociale".
Eksperiencë pune: Preferohen eksperiencat e ngjashme te punes.

Aftësite:
•Te jete i gatshem dhe i afte te punoje ne grup.
•Te pelqeje punen me njerezit dhe te jete entuziast.
• Te jete i dobishem dhe i sjellshem.
• Te paturit e nje paraqitje te denje eshte kerkese.
• Te kete aftesi shume te mira komunikuese.

Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem dorezoni dokumentet e poshte permendura:
1. CV te detajuar
2. Leter Interesi tek Divizioni i Burimeve Njerezore nepermjet njeres nga menyrat si ne vijim: Duke derguar me poste ne adresen e meposhtme:
MEGATEK S.A Divizioni i Burimeve Njerezore
Autostrada Tirane-Durres km 7. Tirana, Albania

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompaniaDërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".