Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Megatek Albania

Megatek S.A is the biggest Do-IT-Yourself wholesale and retail store in Albania. Megatek S.A is part of Teqja Group International, a group of privately owned and anonymous Companies with long experience in the Albanian and regional market offering a vast range of products and services, ranging from mail & logistics to production of industrial materials. The group consists of the following companies: * “Teqja international...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • KM i 7 Autostrada Tirane - Durres
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 23 88 / 315
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 18-11-2019 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
18-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

MEGATEK, hipermarketi me i madh i tipit "Do It Yourself" ne Shqiperi. i cili ofron shitje me shumice dhe pakice, po kërkon te punesoje:
Supervizor Magazine
Qellimi i Pozicionit: Te mbikqyri dhe te oraganizoje ne menyre eficente nje grup punetoresh gjate gjithe aktiviteteve ne magazine duke u bazuar ne procedura dhe rregulloret e kompanise.

Detyrat

•Mbikqyr dhe organizon te gjithe procesin e marrjes se mallrave te ardhura. Siguron produktivitet dhe saktesi.
•Mbikqyr dhe organizon te gjithe procesin e daljes te mallrave. Siguron produktivitet dhe saktesi.
•Organizon dhe rregullon te gjithe dokumentacionin e duhur te hyrjeve dhe te daljeve ne baze te procedurave perkatse dhe I sistemon ato ne folderat dhe vendin e duhur.
•Drejton kontrolle inventari dhe sigurohet qe grupi I kontrollit punon ne menyre korrekte dhe te sakte.
•Planifikon, shperndan dhe mbikqyr stafin qe ka nen vartesi, bazuar ne nevojat e departmentit dhe biznesit.
•Trajnon, mbeshtet, nxit dhe motivon stafin per te arritur produktivitetin dhe cilesine a pritur.
•Monitoron performancen e stafit qe ka ne vartesi dhe raporton manaxherin e magazines.
•Siguron nje komunikim te mire midis magazines dhe departamenteve te tjera.
•Kujdeset qe stafi te punoje pa rreziqe dhe sipas procedurave.
•Perpilon raporte te rregullta dhe statistika ditore, javore dhe mujore.
•Mbikqyr trajtimin edhe mbajtjen sic duhet te gjitha pajisjeve dhe ambjenteve te magazines.
•Detyra te tjera sic nevojiten/kerkohen.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftësitë e Kërkuara:

Edukimi: Diplome universitare
Eksperiencë pune: Te kete punuar ne pozicione te ngjashme per te pakten 2 vjet

Aftësite:
•Te jete i afte te motivoje grupin ne arritjen e rezultateve.
•Te jete i gatshem dhe i afte te punoje ne grup.
•Te jete i afte te punoje nen presion.
•Te kete njohuri te mira te gjuhes Angleze.
•Te kete njohuri te mira te programeve kompjuterike.

Procedura e Aplikimit: Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem dorezoni CV te detajuar tek Divizioni i Burimeve Njerezore nepermjet njeres nga menyrat si ne vijim:
Duke derguar me poste ne adresen e meposhtme:
MEGATEK S.A
Divizioni i Burimeve Njerezore
Autostrada Tirane-Durres km 7.

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompaniaDërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".