Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Hari Lena Group

Hari Lena Group is a group of companies which offers a huge variety of products such as beverages, food, snacks, cars, detergents and many others not only to Albanian market but also others.

I has first started in 1991 as a distribution company and then has gradually expanded into several fields such as manufacturing or the automotive industry.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane - Durres, Km.2 Mezez
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35587524465
  • Mobile: +355692067020
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 16-11-2019 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
16-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

HARILENAGROUP , me nje eksperience 20-vjecare ne tregun shqiptar dhe me gjere perbehet nga 4 kompani te ndryshme te cilat operojne ne fushen e prodhimit dhe distribucionit te artikujve ushqimore dhe industriale
Per kompanine H.L Group BMW ALbania, perfaqesues ekskluziv i markave BMW dhe MINI ne Shqiperi, shpallim vakant pozcionin :
Arketare & Recepsioniste ne Showroom

Detyrat

DETYRAT DHE PERGJEGJESITE:
-Pritja dhe orientimi i klienteve ne showroom
-Perpilimi i faturave tatimore te shitjes, pasi jane konfirmuar Urdherat e Punes nga Service Advisor
-Arketimi i te ardhurave , prerja e mandatarketimeve dhe mandatpagesave
-Raportimi dhe rakordimi ditor dhe mujor i arkes
-Mban Protokollin e shkresave hyrese ne kompani, dhe ben shperndarjen e tyre sipas destinacioneve
-Percakton dhe koordinon punet e shoferit te kompanise, ne varesi te prioriteteve ditore
-Raporton te Shefja e Finances dhe Administratori.

Kualifikimet

KUALIFIKIMET DHE KERKESAT:
-Diplome Universitare ne Finance, ose Administrim Biznes
-Eksperience pune minimumi 2 vjet
-Njohuri te mira te gjuhes angleze dhe paketes Microsoft Office. Nje gjuhe e dyte e BE, perben avantazh
-Aftesi shume te mira komunikimi dhe bashkepunimi ne grup
-Te karakterizohet nga ndershmeria dhe integriteti.

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

*Ju ftojme te aplikoni duke dërguar CV-ne tuaj me fotografi, duke shenuar ne subject " Arketare"

*Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur nga dokumentacioni do të njoftohen për intervistë.
*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".