Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
MINISO

MINISO the Japanese designer brand with over 3,000 stores worldwide is now coming to storm Albania planning to open 2 stores within year end in Tirana and Durres. MINISO “respects consumers”, dedicates itself to providing products of “high quality, competitive price and creativity”. MINISO earns love from the major consumers aged from 18 to 35 due to its simple and quality features and keeping pace with consumption trend. MINISO...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 22-11-2019 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

MINISO brandi japonez me mbi 3000 dyqane ne te gjithe boten ka mberritur ne Shqiperi dhe kerkon te punesoje: Junior Finance Manager

Qellimi i Pozicionit: Te drejtoje dhe mbikqyri te gjitha aktivitetet financiare te kompanise perkatese.

Detyrat

Kualifikimet dhe Aftësitë e Kërkuara

 • Vendos objektiva afatshkurter dhe afatgjate per sektorin, dhe garanton permbushjen e tyre brenda afateve.
 • Garanton mbarevajtjen e punes ne departamentin e Finances ne perputhje me te gjitha rregullat dhe politikat e kompanise.
 • Pergatit pasqyrat financiare si psh: bilancin, deklaraten e te ardhurave etj.
 • Drejton sektorin e finances dhe cdo aktivitet tjeter qe lidhet me administrimin e vlerave monetare.
 • Mban lidhje te ngushta me te gjitha bankat me te cilat punon kompania.
 • Raporton ne Bordin Drejtues nje here ne muaj ne lidhje me treguesit financiare te kompanise.
 • Detyra te tjera sic nevojiten apo kerkohen.

Kualifikimet

Edukimi: Te kete perfunduar studimet e larta, Finance Kontabilitet.

Eksperienca e Punes: Te kete eksperience te ngjashme pune, te pakten mbi 2 vite.
Aftësi të tjera:

 • Te jete i gatshem dhe i afte te punoje ne grup.
 • Te pelqeje punen me njerezit dhe te jete entuziast.  
 • Te jete i dobishem dhe i sjellshem.  
 • Te paturit e nje paraqitje te denje eshte kerkese.  
 • Te kete aftesi shume te mira komunikuese.

Procedura e Aplikimit:
Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem dorezoni dokumentet e me poshte permendura:
1. CV te detajuar
2. Leter Interesi tek Divizioni i Burimeve Njerezore nepermjet njeres nga menyrat si ne vijim:
Duke derguar me poste ne adresen e meposhtme:
MEGATEK S.A
Divizioni i Burimeve Njerezore
Autostrada Tirane-Durres km 7. Tirana, Albania

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompaniaDërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".