Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
MINISO

MINISO the Japanese designer brand with over 3,000 stores worldwide is now coming to storm Albania planning to open 2 stores within year end in Tirana and Durres. MINISO “respects consumers”, dedicates itself to providing products of “high quality, competitive price and creativity”. MINISO earns love from the major consumers aged from 18 to 35 due to its simple and quality features and keeping pace with consumption trend. MINISO...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 22-11-2019 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

HISTORIKU MINISO brandi japonez me mbi 3000 dyqane ne te gjithe boten ka mberritur ne Shqiperi dhe kerkon te punesoje Shop Assistant

Detyrat

Detyrat dhe Pergjegjesite

 • Mirepret me etike te larte profesionale cdo Klient qe interesohet per produktet e dyqanit.  
 • Ndihmon klientin ne gjetjen e produkteve per te cilat Klienti eshte i interesuar.  
 • Ofron keshilla, te cilat i vijne ne ndihme Klientit, dhe u pergjigjet me dedikim pyetjeve te Klientit.
 • Finalizon procesin e shitjeve te produkteve ne kasë.
 • Ne bashkepunim me Store Managerin perkates kontrollon ekspozimin per te mbushur stokun dhe angazhohet ne sistemin e stokut ne nivelin e kerkuar.
 • Rivendos ne vendet e duhura te gjitha produktet te cilat jane vendosur ne vendin e gabuar nga ana e Klienteve.
 • Siguron qe produktet ne rafte jane ekspozuar sic kerkohet dhe qe kane gjithe informacionin e nevojshem.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftësitë e Kërkuara

Edukimi:
Te kete perfunduar studimet e larta.

Disponueshmeria:  Me Turne (Turni I Pare dhe I Dyte)
Aftësi të tjera:

 • Te jete i gatshem dhe i afte te punoje ne grup.
 • Te pelqeje punen me njerezit dhe te jete entuziast.  
 • Te jete i dobishem dhe i sjellshem.  
 • Te paturit e nje paraqitje te denje eshte kerkese.  
 • Te kete aftesi shume te mira komunikuese.

Procedura e Aplikimit:
Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem dorezoni dokumentet e me poshte permendura:
1. CV te detajuar
2. Leter Interesi tek Divizioni i Burimeve Njerezore nepermjet njeres nga menyrat si ne vijim:
Duke derguar me poste ne adresen e meposhtme:
MEGATEK S.A
Divizioni i Burimeve Njerezore
Autostrada Tirane-Durres km 7. Tirana, Albania

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".