Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tish Dahia Street Tirana, Albania 1022
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355 67 500 777 4
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-11-2019 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Fotograf
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner.al kërkon një Shef/e Finance në Tiranë, për një klient i cili operon në sektorin e prodhimit dhe shitjes së konstruksioneve metalike.

Detyrat

 • Menaxhon, kontrollon dhe mbikqyr departamentin e Financës;
 • Të njohë shumë mirë programet financiare Alpha dhe Financa 5;
 • Koordinon përgatitjen e pasqyrave financiare & raporteve financiare;
 • Zbaton rigorozisht procedurat e financës & kontabilitetit;
 • Kontrollon miratimin dhe përpunimin e të ardhurave & shpenzimeve, mirëmbajtjen e llogarive;   
 • Kontrollon përgatitjen e listës së pagave dhe pagesat e perfitimeve për stafin;
 • Siguron që të dhënat janë mbajtur në përputhje me standardet e pranuara të auditimit;
 • Analizon kontrollin e kostos dhe shpenzimet;
 • Përgjegjëse per pasqyrat financiare, listëpagesat, deklarimin e taxave;
 • Përgjegjëse për organizimin dhe përgatitjen e dokumentacionit financiar;
 • Përgjegjëse për komunikimin dhe koordinimin e punës me Institucionet e tatim taksave;
 • Përgjegjëse për manaxhimin e inventarit, aktiveve të qendrueshme;
 • Përgjegjëse për analiza të ardhurash dhe shpenzimesh;
 • Asiston në koordinimin e të gjitha proceseve me palët e treta për cështjet financiare të shoqërisë.

Kualifikimet

 • Të ketë kryer arsimin e lartë Ekonomik, preferohet në Finance/Kontabilitet;
 • Mbi 5 vite eksperiencë të ngjashme;
 • Përdoruese shume e mire e paketes MS Office dhe Programeve financiare;
 • Njohuri shumë të mira të gjuhës angleze dhe italiane;
 • Aftësi shumë të mira analitike;
 • Aftesi shumë të mira në menaxhimin dhe motivimin e stafit nen varësi.

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

Ps: Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kërkuara do të kontaktohen nga Partner.al.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".