Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Communication Progress

Communication Progress Sh.p.k, themeluar në 1998 dhe me pronësi private nga pronare Shqiptare, sjell njëzet vite experiencë në fushën e Teknologjisë së Informacionit dhe Komunikimit-TIK. Të pozicionuar si ofrues zgjidhjesh të integruara horizontalisht e vertikalisht TIK, kompania synon që në mënyrë të vazhdueshme t’i mundesoje rajonit akses në teknologjitë më të avancuara, nëpërmjet vendosmërisë për cilësi dhe mbështetjes për inova...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Dritan Hoxha, Pall. M.C.Inerte, Kati 1, Laprakë, Tiranë
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35542413901
 • Mobile: 04 2413901
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-11-2019 edhe 26 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Recepsionist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Communication Progress Sh.p.k, ofrues zgjidhjesh të integruara në fushën e Teknologjisë së Informacionit dhe Komunikimit-TIK, është duke kërkuar një kandidate të përshtatshme për pozicionin "Recepsioniste".

Detyrat

 • Pritja dhe akomodimi i klientëve.
 • Pritja e telefonatave dhe transferimi i thirrjeve tek personat përkatës.
 • Koordinimi i takimeve, intervistave, eventeve dhe aktiviteteve të tjera.
 • Ruajtja dhe shpërndarja e korrespondencës tek personat perkatë.
 • Raportimi i saktë dhe periodik tek menaxherët.  

 

SHËNIM:

 • Ky përshkrim pune nuk është gjithë përfshirës.
 • Punëmarrësi mund të kryeje edhe detyra të tjera në përputhje me pozicionin, për plotësimin e nevojave të kompanisë.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar arsimin e lartë.
 • Të ketë eksperiencë të mëparshme në të njëjtin pozicion.
 • Të njohë mirë programet baze kompjuterike (paketa office), e-mail, etj.
 • Te kete aftësi shumë të mira komunikimi me gojë dhe me shkrim.
 • Të ketë një nivel shumë të mirë të gjuhës shqipe dhe angleze (të folur dhe të shkruar).
 • Preferohen kandidate që janë të gatshme për tu punësuar të paktën për 1 vit pranë kompanisë.

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

Ju lutemi dërgoni aplikimin tuaj të plotë duke përfshirë një letër motivimi dhe cv-në, brenda datës 10.11.2019
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".