Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Communication Progress

Communication Progress Sh.p.k, themeluar në 1998 dhe me pronësi private nga pronare Shqiptare, sjell njëzet vite experiencë në fushën e Teknologjisë së Informacionit dhe Komunikimit-TIK. Të pozicionuar si ofrues zgjidhjesh të integruara horizontalisht e vertikalisht TIK, kompania synon që në mënyrë të vazhdueshme t’i mundesoje rajonit akses në teknologjitë më të avancuara, nëpërmjet vendosmërisë për cilësi dhe mbështetjes për inova...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Dritan Hoxha, Pall. M.C.Inerte, Kati 1, Laprakë, Tiranë
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35542413901
 • Mobile: 04 2413901
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-11-2019 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
TIK - Teknologjia e Informacionit dhe Komunikacionit
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Communication Progress Sh.p.k është duke kërkuar një kandidat/e të përshtatshem për pozicionin "Specialist Suporti Helpdesk", i/e cili/a do të jetë pjesë e ekipit të Njësisë Helpdesk.

Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësitë:

 • Pikë kontakti dhe ndërfaqe e parë ndaj klientëve dhe përdoruesve të shërbimeve, për reklamimin e problematikave, kërkesave dhe ankesave të lidhura me funksionimin e tyre.
 • Regjistrimi i ankesave dhe kërkesave të klientëve, klasifikimi dhe eskalimi drejt skuadrave përgjegjëse të suportit.
 • Linjë e parë suporti për investigimin, diagnostikimin fillestar dhe zgjidhje nëse është e mundur.
 • Përditesimi i statusit dhe ndjekja deri në zgjidhjen përfundimtare të ankesës/kërkesës.
 • Mbajtja e klienteve të informuar në lidhje me statusin e ankesës/kërkesës.
 • Dokumentimi i plotë i ankesave/kërkesave dhe përgatitje raportesh periodike, specifike si dhe atyre të SLA-ve.
 • Për disa shërbime specifike kryen monitorimin dhe raportimin e alarmeve të sistemeve të brendshme apo atyre remote të klientëve, së bashku me investigimin/ndërhyrjen fillestare (nëse është e mundur), dhe escalimin tek skuadrat përgjegjëse të suportit.
 • Disponueshmëria për të punuar dhe jashtë orarit zyrtar të punës në raste të nevojave të kompanisë.
 • Raportimi Javor tek Team Leader-i për cështjet dhe statusin e tyre.
 • Përgjegjës për detyra të tjera brenda kornizës së pozicionit të punës.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe kërkesat:

 • Diplomë Bachelor në degët informatikë, inxhinieri kompjuterike, apo degë të tjera të lidhura me teknologjinë e informacionit dhe komunikimit, ose diplomë e shkollës së mesme teknike profesionale në degët e lartpërmendura.
 • Njohuri të mira në perdorimin e kompjuterit, pajisjeve periferike, pajisjeve të komunikimit.
 • Njohuri të mira në përdorimin e paketave Office.
 • Njohuri mbi sistemet dhe shërbimet e informacionit dhe komunikimit dhe administrimin e tyre.
 • E preferueshme të kete njohuri mbi perdorimin e sistemeve dhe platformave software te menaxhimit te proceseve të brendshme të një organizate dhe të menaxhimit të dokumentacionit.
 • Njohuri ne hartimin e dokumentacionit teknik dhe administrative.
 • Njohuri të gjuhës angleze.
 • Të jetë i/e qartë në shprehitë në të folur dhe në të shkruar, aftesi te mira komunikuese.
 • Të ketë aftësi analitike.
 • Të jetë bashkëpunues/e dhe i/e aftë të punojë në skuadër.
 • Të ketë deshirën e rritjes profesionale përmes eksperiencës dhe trajnimeve.

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

Ju lutemi dërgoni aplikimin tuaj të plotë duke përfshirë një letër motivimi dhe CV-në, brenda datës 10/11/2019
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".