Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Banka Kombetare Tregtare BKT

Banka Kombëtare Tregtare është nje nga bankat më te konsoliduara në Shqipëri.Banka ka marre gjate viteve çmime të shumta për shërbimet e saj, duke e vleresuar si Banka e Vitit nga organizata të ndryshme.

BKT është banka e dytë me e madhe dhe banka më e vjetër tregtare në Shqipëri me një total prej 2.3 miliardë USD në asete dhe 1.9 miliardë dollarë në depozita. Rrjeti i BKT përfshin 83 degë, nga të cilat 59 janë të vendo...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bul. Zhan. d'ark, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 042 281 554
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Elbasan, Shqipëri 20-10-2019 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Drejtor Dege - Dega Rinia ( Elbasan )

Detyrat

• Të përfaqësojë BKT në komunitetin ku operon;
• Të ndërtojë raporte bashkëpunimi me institucionet publike lokale dhe të marrë pjesë në aktivitetet relevante të organizuara prej tyre;
• Të monitorojë sjelljen e klientëve në treg dhe të realizojë studime lidhur me të;
• Të njohë shume mirë konkurrencën në treg, si dhe të bëjë propozime për ndryshime të mundëshme në funksion të maksimizimit të rezultatit;
• Të propozojë Plan-Buxhetin në përputhje me objektivat e përgjithshme të bankës;
• Të kryesoje Komitetin e Kreditit të degës dhe të miratojë kreditë dhe transaksionet në degë në bazë të autoritetit të dhënë në përputhje me manualet, rregulloret dhe kufijte e vendosur;
• Të kujdeset që përdorimi i kredise të behet konform aprovimit të Komitetit të Kredisë;
• Të ndjek gjith proçesin e manaxhimit të kredive të këqija para dhe pas kalimit në proçedura ligjore;
• Të arrije objektivat e degës, të miratuara. Të bëjë përpjekje për optimizimin e raportit të ardhura/shpenzime për të arritur një fitim maksimal.

Kualifikimet

• Të jete i diplomuar në Ekonomi;
• Të ketë të paktën 3 vjet eksperiencë pune në sektorin bankar në nivele menaxheriale;
• Aftësi personale drejtuese;
• Të ketë njohuri të mira të gjuhës Angleze;
• Të ketë aftësi te mira komunikuese, prezantuese, koordinuese dhe bindëse;
• Të ketë njohuri të mira në përdorimin e kompjuterit;
• Të ketë njohuri të thella per sektorin bankar;
• Aftesi që të punojë me qetësi nën presion.

Shënime


Aplikimet duhet te kryhen nepermjet faqes tone zyrtare www.bkt.com.al ose duke klikuar: Apliko deri ne daten 20/10/2019.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".