Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Porsche Albania

Porsche Albania is the first international automobile company operating in new car business in Albania is a part of one of the most successful automotive trading houses in Europe, the Austrian Porsche Holding Group. Porsche Albania sh.p.k. is the official importer and exclusive retailer of Škoda, Seat and Audi in Albania.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Highway Tirana-Durres Km. 3 Mezes, Tirana
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355/482/ 02 9 71
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 01-11-2019 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Porsche Albania, e para kompani ndërkombëtare për tregtim automjetesh në Shqipëri si dhe një nga liderët e tregtisë së automjeteve në tregun Shqiptar, është pjesë e një prej kompanive më të suksesshme të tregtimit të automjete në Europë, Porsche Holding Group si pjesë e Grupit Volkswagen. Porsche Albania sh.p.k është importuesi zyrtar dhe rishitësi ekskluziv i Skoda, SEAT, VW dhe Audi në Shqipëri dhe rishitës i Volkswagen Makina Tregtare. Për zgjerim të mëtejshëm të biznesit në Tiranë ne jemi në kërkim të një anëtari të ri të skuadrës.

SI rrjedhojë jemi duke kërkuar pë një kandidat të kualifikuar dhe të motivuar për pozicionin:  Asistent Shitje per SEAT dhe Weltauto

Detyrat

 • Siguron mbështetje per procesin e shitjeve brenda kompanisë Porsche Albania duke asistuar ne proceset e shitjes dhe kur eshte e nevojshme zevendeson stafin e shitjes.
 • Eshte pergjegjes per të gjitha detyrat administrative dhe hierarike të nevojshme për të mbështetur departamentin e shitjeve dhe marketingut.
 • Mban kontektet me klientet( ne sallonin e makinave, telefon, poste, e-mail).
 • Cakton takimet me klientet per vizitat ne sallon dhe test drive.
 • Mban bazen e te dhenave per departamentin.
 • Kujdeset per marketingun ne sallonin e makinave (koordinimi i eventeve, përgatitja e ofertave, organizimi i listes se cmimeve, katalogët dhe aksesorët).
 • Koordininon e procesin e shitjes deri ne dorezimin e makinës.
 • Ben kerkime tregu, rregjistron te dhenat, përgatit e raporte statistikore, harton prezantime dhe dokumenta sipas nevojes se departamentit.
 • Cakton prioritete dhe plane veprimi duke ruajtur fleksibilitetin për t'i ndryshuar sipas nevojave dhe kerkesave te departamentit dhe kompanise.
 • Menaxhon e projekte brenda departamentit.

Kualifikimet

 • Eksperience ne shërbimin ndaj klientit Profesionalizëm dhe vetë-motivim
 • Njohje te mira gjuhës Angleze të shkruar dhe të folur dhe / ose Gjermanisht
 • Njohuri te mira ne paketat Microsoft Office ( Excel, Word, Power Point)
 • Diplomë Universitare, (e preferueshme në Administrim Biznesi, Shkenca Sociale, Gjuhë e Huaj)
 • Leje Drejtimi (kategoria B)

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

Ne ofrojmë një paketë të shkëlqyer të shpërblimit dhe mundësi shumë të mira për zhvillimin profesional përmes programeve trajnuese dhe të zhvillimit të punonjësve. Për aplikime, ju lutem na dërgoni një CV në adresën tone deri me 1 Nentor 2019. Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".