Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Bio Life shpk

Bio Life shpk

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 31-10-2019 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Biolife eshte ne kerkim te pozicionit: Perfaqesuesa Mjekesor per secilin qyet Tirane, Korce, Lushnje, Bajram Curr, Fushe Kruje, Kruje.

Detyrat

Profili i Punës Përfaqësuesi Mjekësor ka si detyrë

 • Të promovojë produktet e kompanisë në zonën përkatëse
 • Të zhvillojë dhe mbajë marrdhënie të ngushta me personelin mjekësor
 • Të sigurojë një mbulim total të zonës për të cilën është përgjegjës;
 • Të raportojë në mënyrë periodike mbi ecurinë e produkteve. 

Kualifikimet

Aftësitë dhe kualifikimet:  

 • Diplomë Universitare në degën e Farmacisë, Mjekësisë, Infermierisë, Ekonomise.
 • Eksperienca të mëparshme në këtë fushë dhe referencat përbëjnë avantazh.
 • Njohuri në fushën e marketingun farmaceutik.
 • Aftësi të shkelqyera komunikuese dhe bindëse.
 • Aftësi shumë të mira për të punuar në grup.
 • Njohuri kompjuterike.
 • Leje drejtimi automjeti, klasi B
 • I/E gatshëm të udhetojë në rrethe.

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë CV-në e tyre.
Afati përfundimtar për dorëzimin e CV-ve data 31.10.2019.
Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen për intervistë.  
Ju faleminderit! Tel 0684001768
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".