Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Connect Group

Connect Group ka nisur aktivitetin e tij në industrinë e veglave të punës në vitin 1998 dhe sot pas shumë vitesh punë dhe të suksesshme mbi të gjitha, jemi në treg me 3 pika shitje. Zgjerimi I biznesit nuk ka ndodhur vetëm në shtrirje fizike, por edhe duke konsoliduar marrëdhenie goxha të mira me kompani të huaja jashtë vendit, dhe vlen per tu theksuar se 90% e gamës së produkteve qe tregëtohen janë te importuara nga jashtë duke...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Siri Kodra prane karburantit GEGA OIL (ish frigoriferi)
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-11-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Connect Group, tashme me 21 vite eksperience ne tregun e veglave te punes, kerkon te punesoje Arketare per filialin me te ri dhe me te madh ne zonen e Kamzes.
Jemi ne kerkim te personave dinamike, te pergjegjshem dhe me vetebesim te larte per tu formuar profesionalisht dhe per te ngjitur shkallet e hierarkise. 
Per punonjesit tane jemi perpjekur dhe vazhdojme ende te krijojme nje fyrme pozitive midis tyre, ndersa per partneret jemi perfaqesues korrekt dhe te besuar.     

Detyrat

 • Të kuptojë se si funksionon sistemi organizativ.
 • Të menaxhoje arkën dhe të bëjë rakordimet e duhura.
 • Përgatitja e faturave me TVSh dhe kuponave tatimorë.
 • Të asistojë kolegët në flukse pune.
 • Te njohë produktet dhe kategorite e tyre.
 • Të kujdeset për gjëndjen e inventarit në kohën e lirë.
 • Spontimi dhe kontrollimi i mallit.
 • Cdo gjë tjetër që nuk është përmëndur në këtë dokument do t'ju komunikohet verbalisht.

Kualifikimet

 • Te jetë i/e komunikueshëm/komunikueshme dhe të kuptojë & plotësojë kërkesat e cdo klienti maksimalisht.
 • Të jetë i aftë të punojë në grup dhe të përballojë presionin e punës.
 • Të ketë iniciativë dhe fleksibilitet në punë.
 • Të jetë korrekt/e me orarin dhe detyrat që i caktohen.
 • Të jetë njohës I mire i paketës Office.

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

Orari:
Orari është i detyrueshëm të zbatohet nga I gjithë stafi pa përjashtim. E hënë – E premte: 7:30 – 16:00
E shtunë: 7:30 - 14:00
E dielë: Pushim
Vendndodhja e pozicionit te punes:
Filiali me i ri, Kamez, tek kthesa e Valiasit ngjitur me hotel Riviera. Transporti eshte I perfshire.

Nëse mendon se i plotëson kriteret e lartëpërmëndura dhe je gati për tu bëre pjesë e kompanisë sonë, dërgoni CV-në tuaj.
Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen dhe do te informohen gjithashtu edhe per vendin ku do te zhvillohet intervista.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".