Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k

Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k (CCBS) eshte kompani lider ne tregun shqiptar te pijeve freskuese jo alkoolike me marka te njohura nderkombetare si Coca-Cola, Fanta, Sprite, Schweppes, Nestea, Monster.
Misioni i CCBS
• Të freskojë botën në trup, mendje dhe shpirt
• Të frymëzojë momente optimizmi me anë të produkteve dhe aktiviteteve të saj
• Të krijojë vlera dhe të bëj ndryshimin

Vizioni i CCBS<...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Kombetare Tirane-Durres, Km.5, Kashar
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 048200431
 • Mobile: 0684099353
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 16-10-2019 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Kimist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
16-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Përgjegjësia e këtij pozicioni është të operojë dhe monitorojë procesin e trajtimit të ujërave të shkarkimit në përputhje me specifikat e  CCBS, TCCC dhe ato vendore, standardet dhe rregulloret.

Detyrat

 • Të marrë përgjegjësi te plotë të procesit të trajtimit të ujërave të zeza.
 • Kryen testimin periodik të cilësisë së ujit në bazë të procedurave dhe për të siguruar se parametrat e kërkuara nga kompania mbahen sic duhet.
 • Të marrë pjesë ose të kryeje edhe projekte ose detyra të tjera të caktuara brenda ekspertizës apo aftësive sic i caktohen nga eproret.
 • Siguron higjenen, pastertin dhe rregulin ne hapesirat e punes.
 • Siguron zbatimin korrekt të normave ligjeve mjedisore dhe sigurimit teknik.

Kualifikimet

 • Diplomuar me diplomë Bachelor në disiplinen e Ambjentit ose Biologji.
 • Aftesi organizative te larta me aftësinë për të përshtatur shpejt për të ndryshuar.
 • Te kete vetë-iniciativë. Komunikues i mirë.
 • Përdorimi i Microsoft Office, duke përfshirë; Word, Excel dhe Outlook.
 • Njohja e të paktën anglisht / italisht përveç gjuhës amtare shqipe.

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

Të interesuarit duhet të dërgojnë një kërkese për punësim ku të specifikohet kërkesa për pozicionin e punës dhe një kopje të CV brenda datës 16 Tetor 2019.

Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret do të kontaktohen.
Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k promovon Shanset e Barabarta.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".