Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
LUFRA

“Lufra” zë fill si një punishte e thjeshtë e improvizuar në një nga dhomat e shtëpisë, me pajisje me kapacitet të kufizuar (deri në 1000 litra qumësht në ditë). Teknologjia e përdorur realizonte vetëm një artikull: djathë i bardhë në temperaturën 84 gradë.

Për realizimin me sukses të punës ata i japin shumë rëndësi cilësisë së lëndës së parë. Ata bashkëpunojmë me fermat më të mëdha në vend, të cilat kanë nga 400 deri në...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355689093725
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-11-2019 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Logjistike
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

LUFRA shpk është një kompani Shqiptare, e krijuar rreth 26 vite më parë, me qendër në Lushnjë dhe produkte prezente në të gjithë Shqipërinë.
Aktualisht jemi duke kërkuar të rekrutojmë një Menaxher Blerjesh (m).

Detyrat

1. Mirëmbajtjen e rrjetit ekzistues të furnitorëve duke gjetur hapësira për rinegocim apo përmirësim të marrëdhënies ekzistuese
2. Ndjekjen e proceseve të punës sic përcaktohet në udhëzimet e brendshme dhe në përputhje me synimet e caktuara nga kompania;
3. Bashkëpunimin me sektorë të tjerë brenda kompanisë për të mundësuar kryerjen e sukseshme të procesit të blerjes;
4. Kryerjen e aktiviteteve të blerjes me qëllim përmbushjen e nevojave të kompanisë me përfitime maksimale.
5. Implementimin e politikave dhe procedurave në fuqi të kompanisë;
6. Rekomandimin e përmirësimeve të proceseve, duke identifikuar problemet dhe rreziqeve;
7. Manaxhimin e grupit të personelit të blerjes, si dhe ofrimin e trajnimit për punonjësit e rinj.

Kualifikimet

• Diplomë Universitare;
• Eksperiencë e mëparshme në fushën e blerjeve përbën avantazh;
• Aftësi të mira në kompjuter dhe aftësi për të mësuar programet/sistemet aplikative financiare;
• Të jetë i përgjegjshëm dhe i kujdesshëm ndaj detajeve;
• Paraqitje profesionale e të jetë i/e orientuar drejt shërbimit të klientit;
• Ambicioz/e, i/e besueshëm dhe i aftë për të ndërmarrë iniciativa;
• Aftësi për të punuar individualisht si dhe në grup;
• Aftësi për të trajnuar punonjësit e rinj rreth punës aktuale.

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompaniaDërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".