Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Edotta Shpk

Edotta Shpk. eshte krijuar ne Tirane ne vitin 2014 me synim zhvillim software per web dhe per mobile per tregun nderkombetar. Aplikacionet kryesore ne zhvillim nga Edotta shpk. janë: 1) Edotta Multioriginator 2.0, nje software financiar per banka. 2) Edotta 3.0, nje software e-learning ne web per te krijuar nje mjedis te perparuar per mesimin dhe menaxhimin online. Edotta është një skuadër gjithmonë e angazhuar në kërkim dhe...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Adresa: Rr. Kavajes, pall. Baja-BAD, pranë Tirana Business University, Tiranë.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-11-2019 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues ne Web
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Për shkak te zgjerimit te aktivitetit Edotta shpk kërkon të punësojë dy senior dhe dy junior web developer si pjesetarë të grupit që zhvillojnë sistemet Edotta Multi Originator, Edotta E-learning 3.0, Edotta CRM.
Sistemet aktualisht përdoren nga disa kompani bankare në Itali. Paralelisht, sistemet po zhvillohen më tej.
Teknologjitë e përdorura janë:
- Apache
- PHP / Slim Framework / Smarty
- MySQL / Redis
- Javascript / JQuery / AngularJS
- CSS / Bootstrap
- Rest API
- Single Page Application
- RESTful backend me arkitekture cloud e ideuar per SaaS, mbi AWS.

Detyrat

- Të krijojë backend në PHP duke perdorur framework-un e krijuar.
- Të zhvillojë ndërfaqen vizuale në HTML / CSS / Bootstrap.
- Të njohë framework-un AngularJS ose jQuery.
- Të kuptojë platformat e sipërpërmendura dhe të ndërveprojë me to.
- Të kuptojë specifikimet e projektit dhe të bashkëpunojë me grupin në zhvillimin e tij.
- Të konsultohet me anëtarët e tjerë të skuadrës.

Kualifikimet

- Të ketë mbaruar shkollën e lartë në një degë të lidhur me software development.
- Të ketë minimumi 1 vit eksperiencë në software development.
- Të ketë njohuri shumë të mira në Javascript, JQuery, AngularJS dhe PHP.
- Të jetë i aftë të kuptojë teknika, algoritme dhe framework-e të reja.
- Të ketë koncepte të mira mbi OOP.
- Të jetë i aftë të ideojë module të aplikacionit me ndihmën e menaxherit të projektit, dukë përdorur praktikat më të mira për komponente të ripërdorshme dhe për integrimin me modulet e tjera
- Të zoterojë shumë mirë gjuhën italiane.

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

- Paga e kënaqshme dhe e diskutueshme në bazë të aftësive dhe njohurive të kandidatit.
- Adresa: Rr. Kavajes, pall. Baja-BAD, pranë Tirana Business University, Tiranë.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".