Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
BUNA-V.B.I. Sh.p.k

BUNA-V.B.I. Sh.p.k

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 04-11-2019 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
40000 ALL
Data e përfundimit
04-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

BUNA-V.B.I. Sh.p.k , nje nder shoqerite lider ne fushen e importit dhe distribucionit te kafes ne Shqiperi dhe Kosove, shpall vakant pozicionin: 
Agjente Shitje, Femer.

Detyrat

  • Viziton çdo pike shitje ne zonen qe mbulon, sipas programit ditor.
  • Miremban rrjetin e klienteve ekzistues dhe identifikon kliente te rinj potenciale.
  • Prezanton ne menyre profesionale produktet tek klientet
  • Monitoron proçesin e porosive dhe bashkepunon ngushte me gjithe departamentet pergjegjes deri ne mberritjen e tyre tek klienti.
  • Raporton tek supervizori i shitjeve mbi ecurine e punes dhe problematiken e hasur.

Kualifikimet

  • Te kete kryer arsimin e mesem, arsimi i larte perben avantazh.
  • Pervoje ne shitje te pakten 2 vjet;
  • Te kete aftesi te spikatura komunikimi.
  • Te jete e paraqitshme
  • Preferohet mosha 24 - 40

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

Te interesuarit mund te dergojne CV ne adresen.

Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret do te kontaktohen. Pagesa sipas standardeve, me mundesi rritje ne baze te performances.

Telefon : 0692444205
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".