Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Mazars in Albania

Mazars is an international, integrated and independent organisation, specialising in Audit, Accountancy, Tax, Legal and Advisory Services. Mazars can rely on the skills of 17,000 professionals in 77 countries and our integrated partnership spans in five continents. Mazars in Albania is specialised in Assurance Services, Accounting and Outsourcing, Tax Consulting and Advisory Services. For more please visit www.mazars.al

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Njesia Bashakiake Nr. 5, Rruga Emin Duraku, Pallati Binjaket Nr. 5, Kati 1 teknik, Ap. 1&2
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-10-2019 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
TIK - Teknologjia e Informacionit dhe Komunikacionit
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Auditues i Sistemeve Të Informacionit (It Audit) Përshkrimi punës: Kontrata: Me kohë të plotë
Departamenti i auditimit dhe dhënies së sigurisë Mazars në Shqipëri është i specializuar në shërbimet e dhënies së sigurisë, Kontabilitetit dhe Outsourcing, konsulenca fiskale dhe shërbime këshillimi. Për më shumë informacion ju lutem vizitoni www.mazars.al Aktualisht po kërkojme për auditues të sistemeve të informacionit për t'ju bashkuar ekipit tonë.

Detyrat

 • Të punojë me stafin e departamentit të auditimit dhe shërbimeve financiare në planifikimin e strategjisë që do ndiqet për angazhimet dhe të përcaktojë objektivat.
 • Të performojë dhe dokumentojë proçeset e SI, risqet dhe kontrollet e shoqërisë.
 • Të identifikojë çështjet e lidhura me auditimin dhe risqet.
 • Të vlerësojë përshtatshmërinë dhe efektivitetin e procedurave të kontrollit dhe të propozojë përmirësime të mundshme.
 • Të përgatisë raporte dhe të dokumentojë identifikimin dhe parandalimin e risqeve të sistemeve të informacionit.
 • Të prezantoje gjetjet dhe të japë sugjerime për ekipin e auditimit dhe klientët.
 • T'i përgjigjet nevojave të klientit dhe stafit.
 • Të marre pjesë në trajnime, leksione dhe aktivitete me qëllim zhvillimin professional.

Kualifikimet

 • Diplomë Bachelor në Sistemin e Informacionit ose Teknologjisë së Informacionit ose disiplinave përkatëse.
 • 2-3 vjet përvojë pune në auditimin e sistemeve te informacionit.
 • Përvojë në planifikimin, menaxhimin e projekteve të auditimit, auditimin e infrastrukturës dhe funksionimit te rrjetit te sistemeve te informacionit.
 • Njohuri për operacionet e SI, teknologjinë e sigurisë, pajisjet e rrjetit dhe aplikimet e biznesit.
 • Njohuri të mira për administrimin e rrezikut dhe të auditimit të brendshëm.
 • Aftësi shume te mira komunikimi në anglisht dhe shqip.
 • Aftësi për te punuar nën presion dhe jashtë orarit.
 • Përmbushje e detyrave brenda afateve.
 • Aftësi të mira analitike dhe pasion për punën.
 • Aftësi të mira kontrolli dhe vëmendje ndaj detajeve.
 • Shpërblimi dhe pozicioni i punës do të jenë në përputhje me përvojën e aplikantit.

Aplikantet e interesuar duhet te dorezojne dokumentet e meposhtme: Një përmbledhje të përditësuar ose një CV të shoqëruar me një fotografi Letra reference nga punëdhenësi aktual apo të mëparshëm së bashku me një numër kontakti.

Afati për aplikim është deri më 20 Tetor 2019 Mazars is all about people - besojmë se secili individ bën një ndryshim në kulturën e Mazars.

Nëse jeni nje personi që përqafon sfidën dhe ju pëlqen të punoni në mes të një ekipi të larmishëm njerëzish me prejardhje të ndryshme - ne mund të jemi kompania duhur për ju.

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

Për të aplikuar, ju lutem dërgoni CV-në tuaj me foto dhe letrën e aplikimit në anglisht dhe në subjekt vendosni (e detyrueshme): IT AUDIT Aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë.  

Vetëm aplikantet e përzgjedhur do të kontaktohen.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".