Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ep & partners consultancy shpk

ep & partners consultancy është një bashkëpunim Shqipëtar dhe Hollandez, i cili sjell praktikat më të mira Hollandeze në trajtimin e burimeve njerëzore, trajnimeve dhe të menaxhimit financiar, praktika të provuara më parë si më të sukseshmet nga kompanitë më të mëdha në botë, të cilat operojnë në shumë tregje.

Këto praktika kanë rezultuar shumë të suksesshme në vendet në zhvillim, sidomos në Rusi dhe ish Republikat...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Zona e Liqenit Artificial Capital Shopping Center Pallati "Syri i Liqenit", Kati 2, Apt 9, Tirane.
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 067 202 35 31
 • Mobile: 067 202 35 31
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Vlore, Shqipëri 20-10-2019 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim shitjeve
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

EPPC Albania kërkon një Përfaqësues Shitjesh (për Zonën e Jugut të Shqipërisë) për klientin e saj, i cili është kompani lider në botë, në prodhimin e materialeve të ndërtimit.    Përgjegjësitë Kryesore:   Monitoron tregun, nevojat e klientëve dhe ofertat e konkurrentëve; Kryen aktivitete shitjeje; Bën propozime për modifikimin e politikave të çmimeve dhe politikave të biznesit nëse është e nevojshme për të arritur qëllimet strategjike; Bashkëpunon në projektet e Marketingut të kompanisë (panaire, promovime, etj.); Planifikon, përgatit dhe realizon evente promovuese; Vlerëson tregun dhe raporton në lidhje me zhvillimet dhe ndryshimet e tij; Raporton në mënyrë periodike tek drejtuesi i shitjeve.     

Kërkesat për këtë pozicion janë:   Të ketë arsim të lartë;

Të jetë rezident në Fier ose Vlorë; Përvojë të mëparshme pune si përfaqësues shitjesh; Aftësi të mira negociuese, komunikuese dhe ndërpersonale;

Të posedojë leje drejtimi dhe të ketë disponibilitet për të udhëtuar; Njohja e gjuhës Angleze përbën avantazh; Të jetë miqësor dhe energjik me fokus shërbimin ndaj klientit.  

Të dhënat:   Pozicioni:                       Përfaqësues Shitjesh (për Jugun e Shqipërisë) ;      

Vendndodhja:              Tiranë;

Raporton tek:              Menaxheri i shitjeve;

Pagesa:                         Shumë e mirë (fikse + bonuse+makinë);

Kontrata:                      Sipas Kodit të Punës;

Aplikimet mbyllen:     20.10.2019      

Si të aplikoni:   Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj deri në datë 20.10.2019, në linkun që vijon:   https:// aplikim.eppc.al

Detyrat

 • Monitoron tregun, nevojat e klientëve dhe ofertat e konkurrentëve;
 • Kryen aktivitete shitjeje;
 • Bën propozime për modifikimin e politikave të çmimeve dhe politikave të biznesit nëse është e nevojshme për të arritur qëllimet strategjike;
 • Bashkëpunon në projektet e Marketingut të kompanisë (panaire, promovime, etj.);
 • Planifikon, përgatit dhe realizon evente promovuese;
 • Vlerëson tregun dhe raporton në lidhje me zhvillimet dhe ndryshimet e tij;
 • Raporton në mënyrë periodike tek drejtuesi i shitjeve.  

Kualifikimet

 • Të ketë arsim të lartë;
 • Të jetë rezident në Fier ose Vlorë;
 • Përvojë të mëparshme pune si përfaqësues shitjesh;
 • Aftësi të mira negociuese, komunikuese dhe ndërpersonale;
 • Të posedojë leje drejtimi dhe të ketë disponibilitet për të udhëtuar;
 • Njohja e gjuhës Angleze përbën avantazh;
 • Të jetë miqësor dhe energjik me fokus shërbimin ndaj klientit.

Shënime


Të dhënat:   Pozicioni:                       Përfaqësues Shitjesh (për Jugun e Shqipërisë) ;      

Vendndodhja:              Tiranë;

Raporton tek:              Menaxheri i shitjeve;

Pagesa:                         Shumë e mirë (fikse + bonuse+makinë);

Kontrata:                      Sipas Kodit të Punës;

Aplikimet mbyllen:     20.10.2019   Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj deri në datë 20.10.2019, në linkun që vijon: https:// aplikim.eppc.al
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".