Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
EuroMarket

Rrjeti EuroMarket shtrihet ne 3 rrethe te shqiperise Korce,Pogradec dhe Tirane. Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë një CV në adresën e emailit: [email protected] Whatsapp: 0699198932

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 02-11-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Rrjeti EuroMarket shtrihet ne 3 rrethe te shqiperise Korce,Pogradec dhe Tirane. Aktiviteti i tij ka nisur qe ne vitin 2002 me pike shitje kozmetike dhe me pas kaluan ne tregun e marketeve. Ne total jane 11 pika shitje .  

Për punonjësit tanë, ne jemi një punëdhënës korrekt dhe perpiqemi te krijojme nje fryme grupi pozitive qe cdo gje te shkoj sic duhet. Për partnerët tane ne jemi një partner i besuar. 

Detyrat

Aktualisht kompania po kërkon të punësoje punonjës për pozicionin Kasiere

Kualifikimet

Kriteret e kërkuara:

  • Të ketë mbaruar arsimin e mesëm
  • Të ketë deri 3 vite eksperiencë të mëparshme pune
  • Mosha nga 25 deri në 40 vjeç (jo studente)
  • Të jetë banuese në Tiranë.

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompaniaDërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".