Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Emona Group

Emona Group

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Vushtrri, Kosovë 01-11-2019 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

EMONA Group, si distributor ekskluzivë në tregun e Kosovës për disa brende të njohura ushqimore dhe hixhienike kërkon të punësoj: Menaxher/e Marketingu   (1)      

Detyrat

Identifikimin, zhvillimin dhe vlerësimin e strategjive të marketingut ; Hulumton dhe analizon zhvillimet dhe trendet e tregut ; Formimin e aktiviteteve të marketingut dhe politikave për të promovuar produktet ; Hartimin e buxhetit vjetor dhe planit të marketingut ; Të analizojë prezencën e produkteve në treg dhe konkurrencën ; Synon shfaqjet tregtare (panairet), konferencat dhe takimet e shitjes ; Përkujdeset që aktivitetet e marketingut janë konform afateve të caktuara ; Menaxhon me ekipin e marketingut dhe promocionit ;

Kualifikimet

Diplomë universitare në fushën e Marketingut, Administrim Biznesi apo të ngjajshme; Përvojë pune së paku 2 vite; Aftësi të mira menaxheriale, komunikuese dhe organizative; Të jetë i gatshëm për punë ekipore, sfida dhe hulumtim të tregut; Të ketë njohuri të gjuhës angleze; Të ketë njohuri të shkëlqyera kompjuterike; Patent shoferi, kategoria (B) e obliguar.

Shënime


Udhëzime rreth aplikimit: Kandidatët e interesuar për punë, duhet të dërgojnë CV në: [email protected] ose edhe personalisht në zyrën qendrore Rr. Ajet Gërguri Nr.42, Vushtrri, Kosovë. Tel +383 (0) 28 570 665 Ju lutem që te Subjekti e shenoni pozitën e punës për të cilën aplikoni! Konkursi është i hapur nga data 01.10.2019 deri me datën 15.10.2019.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".