Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Emona Group

Emona Group

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Vushtrri, Kosovë 01-11-2019 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

EMONA Group, si distributor ekskluzivë në tregun e Kosovës për disa brende të njohura ushqimore dhe hixhienike kërkon të punësoj: Brand Menaxher/e (1)

Detyrat

Është përgjegjës për çështjet që lidhen me brendin e caktuar; Planifikon dhe mbikqyrë ecurinë e produkteve në treg të brendit të caktuar; Analizon pozicionimin e brendit në treg (çmimet, konkurrencën, marketingun dhe promocionet); Zhvillon dhe implementon aktivitetet e marketingut bazuar në strategjinë e brendit; Përgatitjen e raporteve sipas kërkesave të bordit drejtues; Koordinimin dhe bashkëpunimin me menaxherin e marketingut në lidhje me aktivitetet e marketingut në lidhje me brendin; Monitoron ekzekutimin e standardeve të brendit dhe rregullave të tij.

Kualifikimet

Përvojë relevante të punës së paku 2 vite në distribuim; Diplomë Universiteti në drejtimet: Menaxhment, Administrim Biznesi, Marketing ose të ngjashme; Aftësi të mira menaxheriale, komunikuese dhe organizative; Njohja e gjuhës angleze (E domosdoshme) Të ketë aftësi të mira të planifikimit, komunikimit dhe të punës ekipore; Të ketë njohuri të mira në MS Office (Windows, Excel, Power Point) dhe programeve aplikative; Patent shoferi (Kategoria B).

Shënime


Udhëzime rreth aplikimit: Kandidatët e interesuar për punë, duhet të dërgojnë CV në: [email protected] ose edhe personalisht në zyrën qendrore Rr. Ajet Gërguri Nr.42, Vushtrri, Kosovë. Tel +383 (0) 28 570 665 Ju lutem që te Subjekti e shenoni pozitën e punës për të cilën aplikoni! Konkursi është i hapur nga data 01.10.2019 deri me datën 15.10.2019.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".