Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
A.M.G sh.p.k

A.M.G sh.p.k is a private company founded by Goxha brothers with offices located in Tirana, Albania. The company established in 2001 as a result of the growing demand of the local market for frozen foods. The passion for ice cream was very old and the company the same year started to import one of the world leading brands of ice cream Algida part of Unilever. The company A.M.G sh.p.k is a trusted importer and distributor of qualit...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Tirane-Durres Km.6 Kashare, Tirane, Shqiperi
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35542453185
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 31-10-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

A.M.G shpk - Algida® është një kompani me eksperiencë 20 vjeçare në inportimin dhe shpërndarjen e produkteve ushqimore të ndryshme të ngrira. Sot jemi prezente në të gjithë tregun shqiptar me një gamë të gjerë produktesh. Për shkak të zgjerimit të vazhdueshëm kompania është në kërkim të stafit të ri energjik dhe me dëshirë për rritje profesionale.

Detyrat

• Menaxhon dhe monitoron punën e disa agjentëve të caktuar,
• Monitoron gjithë proçesin e shitjes të disa agjentëve, nga marria e porosisë deri tek arkëtimet.
• Merr pjesë në hartimin e planit të shitjes dhe ndërton strategjitë e grupit për të arritur objektivat.
• Promovon dhe arrin marrveshje për shitjen e produkteve të kompanisë,
• Kujdeset për respektimin e standarteve merchandising të kompanisë,
• Mban kontakte të vazhdueshme me klientët e kompanisë (rrjetet e supermarketeve), me qëllim rritjen e cilësisë së shërbimit,
• Pasuron databazën ekzistuese te klientëve, duke studiuar tregun dhe duke bërë klientë të rinj.
• Harton raporte të detajuara brenda afateve të përcaktuar dhe sipas formateve te kërkuar.

Kualifikimet

•Të ketë përfunduar arsimin e lartë për Ekonomik.
• Aftësi shumë të mira komunikimi, prezantimi dhe promovimi.
• Aftësi për të punuar në grup dhe drejtuar, si dhe aftësi për të marrë përgjegjësi.
• Eksperiencë të mëparshme 3-5 vjet në menaxhimin e shitjeve te produkteve ushqimore, si dhe në shitjet e drejtpërdrejta.
• Aplikanti duhet të ketë njohuri të mira të tregut ushqimor si dhe të pikave në terren. Prioritet do kenë personat që kanë ekperiencë në tregun e produkteve ushqimore.
• Aplikantët duhet të jenë të gatshëm të punojnë me orar të zgjatur (sipas nevojës).
• Te jetë me pajisur me leje drejtimi.

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

Vetëm aplikantët e përzgjedhur do të kontaktohen brenda 48 orëve nga marrja e aplikimit. A.M.G shpk- Algida® promovon shanset e barabarta!
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".