Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Megatek Albania

Megatek S.A is the biggest Do-IT-Yourself wholesale and retail store in Albania. Megatek S.A is part of Teqja Group International, a group of privately owned and anonymous Companies with long experience in the Albanian and regional market offering a vast range of products and services, ranging from mail & logistics to production of industrial materials. The group consists of the following companies: * “Teqja international...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • KM i 7 Autostrada Tirane - Durres
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 23 88 / 315
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-10-2019 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

HISTORIKU MEGATEK, hipermarketi me i madh i tipit “Do It Yourself” ne Shqiperi. i cili ofron shitje me shumice dhe pakice, po kërkon te punesoje: Analist Raportimesh Financiare Qellimi i Pozicionit: Specialisti i Raportimeve perdor te dhenat financiare te regjistruara ne sistemet kompjuterike per te analizuar gjendjen financiare te kompanise.

Detyrat

Detyrat dhe Pergjejgjesite: Perpilon dhe pregatit raportet finaciare mujore per shitjet, pasqyren e shpenzimeve e te ardhurave, cash flow, raportet per klientet e furnitoret, gjendjet debitore e kreditore etj, per stafin drejtues te kompanise. I shoqeron pasqyrat e mesiperme me komente e analiza duke pasqyruar qarte pikat e dobeta dhe te forta te departamenteve te shitjes retail apo wholesale. Njeh shume mire sistemin financiar dhe sidomos raportet per cdo modul. Njeh shume mire, zbaton dhe ndjek zbatimin e SKK dhe SNK duke bashkepununar me Shefin e kontabilitetit dhe Drejtorin e Finances Krijon raporte te reja qe mendon se I nevojiten fushes se biznesit dhe paraqet propozime tek drejtori I Finances per ti kerkuar departamentit te IT implementimin e tyre ne system ne menyre qe te jene lehtesisht te kuptueshme nga perdoruesit e ketij informacioni. Paraqet te dhena te sakta dhe statistika te nevojshme per perpilimin e buxhetit vjetor te kompanise Krahason buxhetin mujor me realizimet duke analizuar shkaqet qe kane sjelle shmangiet. Monitoron ne menyre te vazhdueshme gjendjen e debitoreve duke analizuar shkaqet e rritjes Detyra te tjera qe mund te nevojiten dhe mund ti ngarkohen

Kualifikimet

Arsimimi: Te kete perfunduar studimet ne Finance -Accounting ose Informatike Ekonomike Eksperienca: Te kete minimumi 3 vjet eksperience pune ne pozicione te ngjashme.

Shënime


Procedura e Aplikimit: Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutemi dorezoni CV te detajuar tek Divizioni i Burimeve Njerezore nepermjet njeres nga menyrat si ne vijim: 1. Me e-mail: [email protected] 2. Duke derguar me poste ne adresen e meposhtme: MEGATEK S.A Divizioni i Burimeve Njerezore Autostrada Tirane-Durres km 7. Tirana, Albania


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".