Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Mei Realty

Mei Realty është një rrjet zyrash Pronash të Paluajtshme me rritjen më të shpejtë në treg aktualisht me 3 zyra ne pika kyçe të Tiranës dhe 1 ne Durrës. Ne synojmë që të bëhemi një "One Stop Shop" për sa i përket shërbimit të Pasurive të Paluajtshme dhe të gjitha shërbimeve të tjera që janë të lidhura me të: Referimi i Kredidhënies në sistemin bankar shqiptar me Partnerët tanë, asistenca e noterit publik, vlerësimi i pronës dhe të...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-10-2019 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Ne në Mei Realty po kërkojmë për Individë të cilët janë të gatshëm të rriten personalisht, profesionalisht dhe financiarisht në sektorin e Real Estate. Brenda muajit të ardhshëm do të na duhet një grup i mirë njerëzish:

Detyrat

1-Asistimin dhe konsulimin e klientëve shitës dhe blerës për të shitur ose blerë një pronë me cmimin e duhur.

2-Marketimin e pronave në mënyre profesionale në kanalet e duhura informative.

3-Përputhjen e kërkesave të klientit me opsionet që ofrohen në treg bazuar në mundësit financiare te klientit.

4-Të jetë një negociues dhe konsultues I mirë në raportet midis shitësit dhe blerësit ose qiradhënës me qiramarrës.

5-Të njohë mirë tregun imobiliar dhe cmimet e zonave bazuar ne referencat shtetërore.

6-Të jetë njohës I mirë I procedurave ligjore në mënyrë që të orientojë klientet blerës/shitës në cdo hap te procedurës së shitjes.

7-Të asistoj klientët në mënyrën e kreditimit nga institucione te ndryshme financiare.

8-Organizimin e detyrave personale dhe të jetë I hapur për bashkëpunime me kolegë të tjerë.

9-Të informoj klientët rreth cmimit të duhur, kushteve ligjore, kushteve të tregut në mënyrë korrekte.

Kualifikimet

Kerkesat:

1) Dëshira për të arritur sukses

2) Të gatshëm për të mësuar, për të studiuar dhe për t'u rritur me ne ndërsa rritemi.

3) Individë të bindur ose të hapur me mendje dhe të gatshëm për të mësuar të bëhen të sigurt

4) Njohuri të mira të gjuhës angleze dhe njohuri themelore të programeve të Zyrës

5) Individë që besojnë në vlerat njerëzore dhe në vlerat e biznesit si integriteti, morali, etika dhe dhënia.

6) Mosha: 25 - 45, por pa angazhime të tjera pune ose shkollore.

7) Preferohet një Diplomë Universitare, por jo e domosdoshme

Shënime


Nese mendoni se po te kerkojme ty, dergo nje CV ne adresen tone te emailit: info.don [email protected]
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".