Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
TS Consulting Sh.p.k

Realpas është një Agjensi Imobiliare e cila operon permes nje platformë elektronike dhe ofron, për të gjithë vizitorët e saj, një informacion gjithëpërfshirës, të përditësuar dhe të besueshëm mbi tregun e shitblerjeve të pasurive të paluajshtshme në Republikën e Shqipërisë. Kjo platformë elektronike interaktive, e themeluar në vitin 2017, është pronë e shoqërisë “TS Consulting” sh.p.k e cila ka për qëllim ofrimin e një sërë s...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bulevardi Gjergj Fishta , Alpas Bussines Center
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35546315745
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 16-10-2019 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
16-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Agjencia imobilare REALPAS kërkon të punësojë Konsulent imobiliar. REALPAS është themeluar në vitin 2017. Vizioni i zyrës tonë ka qenë te punojmë me më të mirët dhe vetëm me më të mirët e tregut në mënyre që t'i shërbejmë klienteve tanë sa më mirë.

Detyrat

Përshkrimi i pozicionit të punës:

 Të kërkojë dhe të gjejë përmes çdo instrumenti të nevojshëm dhe të përshtatshëm, pasuri të paluajtshme (pa kufizim në lloj dhe në sasi) duke ia vënë në dispozicion të dhënat e këtyre pasurive punëdhënësit në përputhje me objektivat periodik të caktuar nga Agjensia.

 Të kryjë bisedime, promovim të pasurive të shoqërisë me klientë potenciale me qëllim ndërmjetësimin dhe finalizimin me sukses të transaksioneve të ndryshme që kanë për objekt shitblerjen, dhënien apo marrjen me qira të pasurive të paluajtshme.

 Të raportojë ecurinë e aktivitetit ditor, pranë përfaqesuesit të Agjensisë, duke njoftuar cdo eventualitet dhe problematike lidhur me këtë aktivitet.

Kualifikimet

Kriteret Kualifikuese:

 Arsim i lartë universitar.

 Aftësi komunikimi shumë të mirë në gjuhën shqipe dhe angleze.

 Njohuri të qytetit të Tiranës, zonave kryesore urbane.

 Aftësi të mira komunikuese ndërpersonale

 Të ketë patentë të kategorisë B (opsionale)

Shënime


Nëse plotëson kriteret e lartëpërmëndura dhe je gati për tu bëre pjesë e ekipit me fantastik të tregut imobiliar, dërgoni CV-ne tuaj në adresën e email [email protected] Mos harroni të përcaktoni në subjekt te email-it pozicionin për cilin aplikoni! (P.sh Aplikim për Konsulent imobiliar)
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".