Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Agikons

''Agikons'' sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranë), ‘’Marea Resort’’ (Kavajë), “Tarraca e Ullijve” (Dhërmi), “Plazhi i Gurtë” (Qeparo), “Bougainville Bay” (Sarandë) si edhe “Meshtekna” Brez...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Blloku Rezidencial "Kodra e Diellit" A0/1 Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 48830021
  • Mobile: 0684052085
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-10-2019 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Ekonomisti/ja do të duhet të marrë përsipër përgjegjësitë për mbarëvajtjen e marrëdhënieve me shtetin për të gjitha aspektet e faturimit, regjistrimit, kontabilizimit në funksion të shërbimeve dhe produkteve të ofruara nga kompania.

Detyrat

Realizon rregjistrimin e faturave, blerjeve dhe shitjeve. Ndjek proçesin e rregjistrimit të punonjësve në sistemin e deklarimeve. Realizon përgatitjen e saktë të të gjitha faturave të shitjeve të produkteve ose shërbimeve. Realizon faturat në bazë të kontratave të qeraseë dhe ndjek afatet e rinovimit të kontratës. Ndjek faturimet dhe pagesat për klientët dhe furnitorët dhe realizon rakordimet përkatëse.

Kualifikimet

Të ketë Diplomë Universitare në Shkencat Ekonomike. Të ketë njohuri shumë të mira kompjuterike të Paketës Office, veçanërisht të Microsoft Excel dhe të programit Alpha Bussines. Të ketë të paktën 3 vjet përvojë pune si Ekonomist/e në sektorin e ndërtimit. Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese dhe organizuese. Të ketë aftësi të mira të punuar në grup.

Shënime


Paga është e negociueshme në varësi të përvojës së kandidatit. Aplikantët e interesuar mund të dërgojnë CV-të e tyre deri më datë 30.10.2019 në adresën email: [email protected] Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 , date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale”.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".