Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Tobacco Holding Group Shpk

Tobacco Holding Group Shpk

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 29-10-2019 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
29-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Tobacco Holding Group Shpkhap konkurs per: Ekonomiste

Detyrat

Pregatitë pasqyrat financiare mujore dhe raporte të ndryshme duke mbledhur dhe analizuar informatat e kontabilitetit; Bënë, kontrollon dhe monitoron regjistrimet dhe kalkulimet e provizioneve për agjentë; Ndihmon në pregatitjen e buxhetit të Korporatës dhe bënë përcjelljen e realizimit të tij; Përgjegjës për librin kryesor si dhe procedimin dhe raportimin për asetet fikse; Përgjegjës për monitorimin e përhershëm të llogarive bankare të Korporatës dhe rikonsilimin në rast të mospërputhjeve; Përgjegjës për llogaritjen, deklarimin dhe pagesën me kohë të të gjitha llojeve të tatimeve, kontributeve dhe taksave të tjera; Bashkëpunon me inspektorët e ATK-së gjatë vizitës ose kryerjes së kontrolleve në Korporatë; Pregatitë pasqyrat financiare vjetore dhe bashkëpunon me auditorët e jashtëm gjatë kryerjes së auditimit; Pregatitë raportet periodike për BQK sipas kërkesave ligjore; Kryen analiza financiare dhe të profitabilitetit sipas kërkesës së menaxhmentit.

Kualifikimet

Njohuri të shkëlqyera të Gjuhës Angleze Të ketë aftësi të mira kompjuterike të pakos MS Office (word, excel, powerpoint, etc.) Aftësi të mira komunikimi; Aftësi që të punojë në ekip si dhe në mënyrë të pavarur; Diplomë universitare në ekonomi apo në fusha të ngjashme; Përvojë pune mbi pesë vjet në financa/kontabilitet; Preferohet kualifikimi pasuniversitar; Shkathtësi të shkëlqyera numerike dhe analitike;

Shënime


Mënyra e aplikimit: Të gjithë të interesuarit CV mund të dërgoni në e-mail adresën: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".