Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
A.M.G sh.p.k

A.M.G sh.p.k is a private company founded by Goxha brothers with offices located in Tirana, Albania. The company established in 2001 as a result of the growing demand of the local market for frozen foods. The passion for ice cream was very old and the company the same year started to import one of the world leading brands of ice cream Algida part of Unilever. The company A.M.G sh.p.k is a trusted importer and distributor of qualit...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Tirane-Durres Km.6 Kashare, Tirane, Shqiperi
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35542453185
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 25-10-2019 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

A.M.G shpk - Algida eshte kompani me eksperience 20 vjecare ne importimin dhe shperndarjen e produkteve ushqimore te ndryshme te ngrira. Sot jemi prezent ne te gjithe tregun shqiptar me nje game te gjere produktesh. Per shkak te zgjerimit te vazhdueshem kompania eshte ne kerkim te stafit te ri energjik dhe me deshire per rritje profesionale.

Detyrat

1. Harton dhe koordinon planet për të ritur shtitjet tek klientët aktuale, si edhe identifikon dhe krijon klientë të rinj potencialë (Horeca).

2. Promovon produktet dhe markat tek klientët aktualë dhe prezanton produktet tek klientët e rinj.

3. Ndjek tendencën dhe lëvizjet në tregun HORECA.

4. Asiston në zhvillimin e planeve vjetore të shitjeve me objektiva dhe targete të përcaktuara qartë

5. Harton raporte të detajuara brenda afateve të përcaktuar dhe sipas formateve te kërkuara mbi shitjen, dhe promovimin e produkteve në terren.

6. Ndjek gjithë proçesin e shitjes nga prezantimet e produkteve deri tek arkëtimet.

7. Informon klientët për produktet e reja dhe jep informacion për përdorimin e tyre.

Kualifikimet

1. Të ketë mbaruar studimet e larta në Fakultetin Ekonomik.

2. Të ketë eksperiencë pune minimumi 3-5 vjet në Shitje/Horeca.

3. Aplikantët duhet të kenë njohuri mbi produktet ushqimore, të njohin kulinarinë.

4. Të ketë aftësi organizative, planifikuese dhe analizuese.

5. Aplikantët duhet të jenë të gatshëm të punojnë me orar të zgjatur (sipas nevojës).

6. Të njohë shumë mirë gjuhën Angleze 7. Të ketë liçencë për drejtim automjeti, klasi B.

Shënime


Personat e interesuar duhet te dergojne CV ne adresen: [email protected]

Vetem aplikantet e perzgjedhur do te kontaktohen brenda 48 oreve nga marrja e aplikimit. Ju lutemi percaktoni pozicionin e punes per te cilin aplikoni. A.M.G shpk - Algida promovon shanset e barabarta!
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".