Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
A.M.G sh.p.k

A.M.G sh.p.k is a private company founded by Goxha brothers with offices located in Tirana, Albania. The company established in 2001 as a result of the growing demand of the local market for frozen foods. The passion for ice cream was very old and the company the same year started to import one of the world leading brands of ice cream Algida part of Unilever. The company A.M.G sh.p.k is a trusted importer and distributor of qualit...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Tirane-Durres Km.6 Kashare, Tirane, Shqiperi
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35542453185
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 25-10-2019 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Përshkrimi A.M.G shpk - Algida® është një kompani me eksperiencë 20 vjeçare në inportimin dhe shpërndarjen e produkteve ushqimore të ndryshme të ngrira. Sot jemi prezentë në të gjithë tregun shqiptar me një gamë të gjerë produktesh. Për shkak të zgjerimit të vazhdueshëm kompania është në kërkim tëstafit të ri energjik dhe me dëshirë për rritje profesionale.

Detyrat

•Planifikon dhe harton objektiva mujore dhe vjetore të shitjes bashkë me një plan pune të percaktuar.

•Motivon ekipin e shitjeve për të arritur rezultate. •Menaxhon skuadrën e shitjeve.

•Cakton aktivitetet dhe objektivat për anëtarët e ekipit të shitjes.

•Monitoron dhe kontrollon ekipin e shitjes.

•Monitoron dhe kontrollon gjithë proçesin e shitjes dhe problematikat që lidhen me shitjen.

•Trajnimi i vazhdueshëm dhe zhvillimi i të gjithë anëtarëve të departamentit të shitjes.

•Kontrollon në mënyrë të vazhdueshme perfomancën e stafit të tij, bën kontrolle në terren si dhe kontakton nga afër klientët e kompanise.

•Drejton proçesin e vlerësimit të performancës për stafin që ka nën varësi dhe garanton nje vleresim objektiv dhe të drejtë.

•Të njohë shumë mirë tregun, të analizojë konkurrencën, produktet dhe çmimet.

•Pjesëmarrja në takime të rëndësishme me anëtarët e ekipit të shitjes.

•Identifikimi i fushave kyçe për përmirësim në procesin e shitjes.

•Shqyrtimi i mundësive të tregut për klientët e rinj.

Kualifikimet

•Diplomë Universitare në Administrim Biznesi, Ekonomik, Marketing.

•Të ketë përvojë pune jo më pak se 5- pesë vjet në profil të njëjtë.

•Të ketë aftësi shumë të mira në zhvillim e planeve të shitjeve.

•Të ketë aftesi shumë të mira komunikimi.

•Të ketë aftesi shumë të mira organizative.

•Të ketë aftësi udhëheqëse dhe një aftësi për të frymëzuar ekipet e shitjes.

•Të ketë njohuri shumë të mira të paketës bazë të MS Office (Ëindoës, Excel; Poëer Point), Internet dhe programit Financa 5.

•Të kete njohuri te gjuhes Angleze.

Shënime


Personat e interesuar duhet të dërgojnë CV me foto dhe Letër Interesi me email në adresën: [email protected]

Vetëm aplikantët e përzgjedhur do të kontaktohen brenda 48 orëve nga marrja e aplikimit.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".